LOGO SZKOŁY KSIĘGOWOŚCI

Akademia

O mnie

Opinie

Skarby

Blog

Kontakt

Pomagamy

Anna Leńczowska
Biegła Rewidentka i Doradczyni podatkowa

Powiększ swoje kompetencje
i zarabiaj więcej

Na obsłudze spółek z o.o.

ZGODNE Z PRZEPISAMI NOWEGO POLSKIEGO ŁADU

ZAPISY ZAMKNIĘTE​

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Znasz te sytuacje?

Prowadzisz księgowość niewielkiej spółki z o.o. Jak to zwykle bywa w takiej spółce, właściciele są jednocześnie w zarządzie spółki. Dostajesz dokumenty kosztowe, zaczynasz wprowadzać wyciąg, no i pierwszy zonk…

Płatności nie wiadomo za co, chyba nie do końca są to wydatki spółki i pobrania z bankomatu… tyle że brak wpłaty do kasy! A ta faktura za paliwo?! Niby zapłacona, ale brak jej na wyciągu.

No i pięknie, jeszcze te telefony:

 

1) Pani Aniu, bo wie Pani – ja to bym chciał ten zysk wypłacić, ale tak żeby podatku nie płacić… No i wynagrodzenie, by się dla mnie przydało, w końcu prowadzę sprawy spółki, prawda? Nie po to zakładałem spółkę, żeby ZUS płacić.

 

2) Pani Aniu – zapomniałbym – muszę kapitał podnieść, bo inaczej w banku kredytu nie dostanę przy minimalnym – to Pani przygotuje te papierki, tak na jutro?

Jasne...

No przepraszam bardzo, ale niby skąd księgowy ma się znać na prawie Kodeksu Spółek Handlowych? Nikt nas nie nauczył na studiach i kursach, co zrobić z niezgodnymi rozrachunkami, ani „NIE-prywatnymi” wydatkami prezesa. Teoretycznie, podniesienie kapitału w spółce jest sprawą dla prawnika. W praktyce?  Niekoniecznie. 

I CO TERAZ?

Odmówisz Klientowi?
Będziesz ślęczeć po nocach i uczyć się na swoich błędach?

Znam lepsze rozwiązanie!

Już najwyższy czas porządnie zająć się tematem spółek z o.o. , nie sądzisz?

Szkoda życia na samodzielne szukanie rozwiązań i interpretacji przepisów, albo wielokrotne wypełnianie druków na zasadzie: będę wypełniała, dopóki KRS nie wpisze zmiany. Ucz się na moim ponad 20-letnim doświadczeniu w zakresie księgowości, podatków i prawa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością.

 

Czy ten kurs jest dla Ciebie?

Prowadzisz Biuro Rachunkowe

Prowadzisz własne biuro rachunkowe? Może masz niewielki zespół pracowników? Zastanawiasz się w jaki sposób zdobyć więcej klientów? Zapewne nieraz zdarzało się, że ktoś Cię zapytał o założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, Ty poleciłaś kancelarię prawniczą, a klient… już do Ciebie nie wrócił. Zastanów się – jak potoczyłaby się ta sytuacja, gdyby Twój zespół miał kompetencje w zakresie zakładania spółek i mógł pomóc Klientowi od razu? Długo zastanawiać się nie trzeba – zapewne zapłaciłby Ci on już za pierwszą usługę i pozostał Twoim Klientem na długi czas!

Prowadzisz Pełne Księgi

Prowadzisz księgi rachunkowe i nawet nieźle Ci idzie w tym zakresie, jednak życie weryfikuje, że operacje gospodarcze, których uczono Cię na kursach i studiach, to jedne z tych najprostszych, na jakie możesz trafić w swojej pracy? Nagle pojawia się mnóstwo zawiłości, o których nikt Ci nie powiedział: płatności prywatną kartą prezesa, wydatki „niekoniecznie firmowe”, niezgodne rozrachunki odziedziczone po poprzednim księgowym… Dlaczego nie uczą tego na studiach i kursach?!

Chcesz Założyć Spółkę z o.o.

W końcu nastał TEN moment, gdy decydujesz się na założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Nareszcie nie będziesz musiała opłacać składek ZUS. Wszystko będzie tańsze i bez odpowiedzialności… Ale czy na pewno? Czy absolutnie wszystkie „za” i „przeciw” zostały przez Ciebie uwzględnione przy podejmowaniu decyzji? Spółkę założysz szybko, ale w przypadku błędnych decyzji – możesz narobić sobie sporo problemów. Likwidacja spółki jest długą, krętą i kosztowną drogą. Może jednak warto najpierw się dowiedzieć z czym taką spółkę z o.o. się je? Tak na 100%, a nie na 30.

 

ZAPISY OTWARTE

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Kim jestem i dlaczego stworzyłam ten kurs?

Nazywam się Anna Leńczowska i od 21 lat pomagam przedsiębiorcom w zakresie podatków, księgowości i prawa.

Moja droga wykształcenia:

  • na Akademii Ekonomicznej w Krakowie ukończyłam Stosunki Międzynarodowe – specjalność Handel Zagraniczny;

  • zrobiłam również studia podyplomowe na kierunku Finanse i Rachunkowość;

  • umiejętności nauczycielskie wykształciłam na kierunku Pedagogiki, gdzie uzyskałam dyplom Nauczycielki rachunkowości i ekonomiki przedsiębiorstw;

  • dodatkowo, na Harvardzie (Harvard University) ukończyłam Contract Law Course.

W pracy:

  • 13 lat pracowałam na stanowisku głównej księgowej;

  • od ponad 14 lat prowadzę własne biura rachunkowe;

  • zdobyłam tytuł Biegłego Rewidenta;

  • jestem Doradcą Podatkowym 

  • brałam udział w badaniu licznych sprawozdań finansowych, w tym spółek giełdowych i podmiotów z branży finansowej;

  • od 16 lat wdrażam system ERP Comarch Optima.

A co poza pracą?

  • jestem spełnioną żoną i mamą trójki dzieci;

  • prowadzę Szkołę Księgowości, na której stronie obecnie się znajdujesz (mam już ponad 22 000 studentów i studentek – dziękuję Wam za zaufanie!)

  • ciągle się uczę i uzupełniam swoją wiedzę 🙂

Stworzyłam kurs o księgowości spółki z o.o. s.k, aby dzielić się moim doświadczeniem i pomagać księgowym zdobywać przekrojową i praktyczną wiedzę.

Zasada PPP:
Praktyk Pomaga Praktykom

Przygotowałam dla Ciebie rozwiązania najczęściej spotykanych i najbardziej palących problemów dotyczących spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, łącząc ze sobą kwestie prawne, księgowe i podatkowe – wszystko w jednym programie!

Kluczowe informacje o kursie

Czas trwania kursu

Kurs obejmuje 11 modułów, które są udostępniane co tydzień. Od daty zakupu masz dostęp do kursu oraz aktualizacji przez 12 miesięcy.

Kurs Online

Kurs w 100% odbywa się online. Co to oznacza w praktyce? Otrzymujesz dostęp do filmów, materiałów, ćwiczeń i zebranych aktów prawnych, które możesz pobrać i uczyć się o dowolnej porze, gdziekolwiek jesteś!

Nowe kompetencje - cały proces

Wiedza nie wystarczy – liczą się realne kompetencje. Znajomość procesu gwarantuje skuteczność działania. Nowe kompetencje oznaczają lepszą pozycję w stosunku do konkurencji, a także pozwalają na rozwój zawodowy (no i finansowy!).

Przekrojowy materiał

Kurs obejmuje kwestie prawne, podatkowe i księgowe z zakresu spółek komandytowych i z o.o. s.k. Tak kompleksowego podejścia do spółek z ograniczoną odpowiedzialnością dla księgowych nie znajdziesz nigdzie indziej!

Certyfikat

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat, który wyślemy do Ciebie na wskazany adres. Dodatkowo – do certyfikatu dołączymy jego agendę, która pozwoli na potwierdzenie zdobytych przez Ciebie kwalifikacji.

Grupa Wsparcia

NOWOŚĆ W TEJ EDYCJI: TAJNA GRUPA NA DISCORDZIE. Wraz z kursem otrzymujesz dostęp do ściśle tajnej grupy na Discordzie. Jej zadaniem jest wzajemne wspieranie się i motywacja do działania. W grupie możesz zadawać pytania, dzielić się wnioskami, a także wyjaśniać swoje wątpliwości. Dodatkowo, cyklicznie spotykamy się na LIVE, aby przeanalizować postęp w nauce.

Właściwa kolejność zagadnień

Moduły kursu ułożone są w specjalnej kolejności, której zadaniem jest ułatwienie Ci nauki w jak największym stopniu. To, czego nauczysz się w modułach początkowych, pozwoli na skuteczne opanowanie materiału w kolejnych częściach. Dla celów efektywniejszej nauki, moduły będę udostępniała stopniowo, a nie w formie całego kursu na raz.

Treściwe, ale krótkie lekcje

Wiem, jak trudno jest wygospodarować czas na podnoszenie kwalifikacji. Praca, klienci, nadgodziny, różne sytuacje domowe, w skrócie: kocioł. Dlatego też lekcje przygotowałam w postaci „pigułek wiedzy” – bez zbędnego gadania, sama esencja. Bardzo mi zależy, abyś szybko i skutecznie podniosła swoje kwalifikacje – bez poświęcania czasu przeznaczonego na relaks i rodzinę. Jestem zdania: „księgowy też człowiek i odpoczywać musi”, a Ty?

Co zawiera sekcja bonusowa?

1.

Wzory umowy spółki z o.o., komplet dokumentacji do KRS wraz z omówieniem, uchwały dotyczące podwyższenia kapitału, obniżenia kapitału, objęcie udziałów, sprzedaży udziałów

2.

Wzory planu kont dla spółki komandytowej oraz wspólnika - spółki z ograniczoną odpowiedzialnością uwzględniający udział w przychodach i kosztach spółki komandytowej.

3.

Wzór Polityki rachunkowości + uchwały dotyczące uproszczeń, zasad rachunkowości, wzory sprawozdań finansowych, sprawozdania z działalności, szablonów zestawień do programu Comarch Optima

4.

Wzory uchwał w zakresie powołania prokurenta, zatwierdzenia sprawozdania, podziału zysku, pokrycia straty, wniesienia dopłat, udzielenia pożyczki, wypłaty zysku i i wiele innych

5.

Wybrany zbiór aktualnych przepisów podatkowych, Kodeksu Spółek Handlowych, ustawy o rachunkowości i wiele innych - kompleksowo opracowany tematycznie

6.

Checklisty do zamknięcia roku, zamknięcia miesiąca w spółce komandytowej oraz z o.o. s.k.

Wybierz pakiet dla siebie

PAKIET PRO

Kurs Księgowość spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

2497 zł

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 2897

PAKIET COMBO

Kurs Księgowość spółki komandytowej i SKA
+
Kurs Księgowość spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

4497 zł

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 4497

PAKIET SPECJALNY

Kurs Księgowość spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
+
Księgi Handlowe w praktyce

3497 zł

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 3497

NOWOŚĆ: MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI ODROCZONEJ W SPŁACIE ORAZ RATY 0%

Jak wygląda kurs od środka?

Lekcje wideo - wykłady oraz instruktaże

Materiały PDF

Sekcja Bonusowa

OPIS PROGRAMU

MODUŁ 1
Plan gry

1. Powitanie

2. Plan nauki

3. Sposób pracy

4. Dlaczego spółka z o.o.?

5. Spółka jednoosobowa?

6. Comarch Optima – instalacja

7. Zadanie domowe

BONUS 1: Instrukcja instalacji Comarch Optima

BONUS 2: Polski ład – zmiany w kursie 2022- zestawienie

MODUŁ 2
ZAKŁADAMY SPÓŁKĘ

1. Powitanie

2. Jak założyć spółkę z o.o.?

3. Kto rządzi w spółce z o.o.?

4. Kapitał spółki – ile i gdzie wpłacić?

5. Pułapki w umowie spółki

6. Za co odpowiedzialny jest zarząd

7. Pełnomocnicy i prokurenci – na co nam oni?

8. Jakie kapitały mamy w spółce z o.o.?

9. Przetrwać procedurę KRS…

10. A może S-24?

11. Co może spółka w organizacji?

12. Kto pokrywa koszty założenia spółki z o.o.?

13. Uwaga – Otwieramy księgi!

14. Dekretacja pierwszych operacji

15: Zadanie domowe

BONUS 1: Wzór umowy spółki z o.o.

BONUS 2: Wzór dokumentów do KRS

BONUS 3: Dokumentacja powołania prokurenta

BONUS 4: Dokumentacja powołania pełnomocnika

MODUŁ 3
KSIĘGOWI NA START...

1. Powitanie

2. Kiedy spółka jest mała a kiedy mikro?

3. Mała dla CIT nie oznacza dla VAT?

4. Jaki urząd skarbowy jest właściwy?

5. NIP, REGON, VAT-R – co jeszcze?

6. Czy spółka musi mieć kasę?

7. Z jakich uproszczeń może korzystać spółka?

8. Polityka rachunkowości – jakie zasady wybrać?

9. Plan kont dla spółki handlowej

10. Plan kont dla spółki usługowej

11. Plan kont dla spółki produkcyjnej

12. Plan kont w Comarch Optima

13. Zadanie domowe

BONUS 1: Uchwały dotyczące uproszczeń

BONUS 2: Plan kont dla spółki usługowej – wzór

BONUS 3: Plan kont dla spółki produkcyjnej – wzór

BONUS 4: Plan kont dla spółki handlowej – wzór

BONUS 5: Polityka rachunkowości – wzór

BONUS 6: Webinar Plan Kont

MODUŁ 4
CZY TE WKŁADY MUSZĄ BYĆ TAK SKOMPLIKOWANE?

1. Powitanie

2. Ach ten aport…

3. Zorganizowana część przedsiębiorstwa – o co chodzi?

4. Czy jest agio?

5. Księgowe ujęcie aportu

6. Sprzedaż udziałów w spółce

7. Podwyższenie kapitału – 2 opcje

8. Kiedy wspólnik musi wnieść dopłaty

9. Jak ugryźć zmiany kapitału w księgach?

10. Czy można obniżyć kapitał?

11. Czy spółka może nabyć własne udziały?

12. Obniżenie kapitału w księgach

13. Księgowania kapitałów w Comarch Optima

14. Zadanie domowe

 

BONUS 1: Uchwała podwyższająca kapitał

BONUS 2: Uchwała obniżająca kapitał

BONUS 3: Oświadczenie o objęciu udziałów

MODUŁ 5
OJ TEN PREZES

1. Powitanie

2. Prezes który jest wspólnikiem

3. Prezes – jak go zatrudnić?

4. Czym jest kontrakt menedżerski?

5. Młody prezes – czy płaci PIT?

6. Jak zmienić prezesa?

7. Prywatny samochód prezesa w spółce?

8. Księgowanie wynagrodzenia prezesa

9. Prezes w delegacji

10. Prezes się szkoli 🙂

11. Gdy Prezes pomylił karty bankowe…

12. „Nie – prywatne” wydatki Prezesa 🙂

13. Gdy zaginął prezes

14. Czego nie zrobi prezes bez wspólników

15. Wynagrodzenie prezesa w Comarch Optima

16. Zadanie domowe

 

BONUS 1: Dokumentacja zmiany prezesa

BONUS 2: Wzór kontraktu menadżerskiego
BONUS 3: Dokumentacja powołania prezesa – wynagrodzenie z działalności osobistej

MODUŁ 6
AKCJA WSPÓLNICY

1. Powitanie

2. Kiedy wspólnik spółki z o.o. musi płacić ZUS?

3. Zbieg tytułów do ubezpieczeń

4. Ulgi w ZUS dla wspólnika

5. Pożyczka od wspólnika

6. Pożyczka dla wspólnika

7. Wąska kapitalizacja – o co chodzi?

8. Zaliczki na wypłatę zysku

9. Opodatkowanie wypłaty z zysku

10. Wspólniku zwróć zaliczkę!

11. Rozliczenie ze spółkami powiązanymi

12. Rozliczenie w spółce jednoosobowej

13. Wypłata z kapitału zapasowego

14. Dekretacja wypłaty z zysku – spółka

15. Zgromadzenie – zwyczajne czy nadzwyczajne?

16. Pożyczki, dywidendy, kapitał zapasowy w Comarch Optima

17. Zadanie domowe

 

BONUS 1: Wzór umowy pożyczki od wspólnika dla spółki

BONUS 2: Wzór uchwały dotyczącej dopłat

BONUS 3: Uchwała dotycząca zaliczek na dywidendę

BONUS 4: Wzory powołania zgromadzenia wspólników

BONUS 5: Wzory protokołu zgromadzenia wspólników

MODUŁ 7
ZAMKNIĘCIE MIESIĄCA - WAŻNE PUNKTY

1. Powitanie

2. Ach te daty – kiedy odliczyć, kiedy rozpoznać przychód?

3. Checklista – przychody – o czym nie zapomnieć?

4. Transakcje zagraniczne a VAT

5. Koszty niepodatkowe – o czym nie zapomnieć?

6. Jeszcze raz o samochodach w spółce

7. Kawa, ciastka, imprezy integracyjne i inne takie…

8. Checklista – sprawdzamy koszty

9. Deklaracja VAT – na co zwrócić uwagę?

10. Jakie pułapki czekają nas na wyciągu bankowym?

11. Różnice kursowe – nie zawsze podatkowe?

12. Amortyzacja podatkowa czy bilansowa?

13. Czy można wycenić środek trwały?

14. Jeszcze raz o RMK

15. Checklista – zamykamy miesiąc

16. Jak wyliczyć zaliczkę CIT?

17. Rozliczenie roczne w podatku estońskim
18. Zadanie domowe

 

BONUS 1: Schemat rozliczania samochodów

BONUS 2a: Podatek Estoński – model funduszu inwestycyjnego

BONUS 2B: Podatek Estoński – model zatrzymanych zysków

BONUS 2C: Podatek Estoński – kto może skorzystać i jakie warunki musi spełnić

BONUS 2D: Podatek Estoński – przejście na podatek estoński

PONUS 2E: Podatek Estoński – wyliczenie podatku

BONUS 2F: Podatek Estoński – przejście na zasady ogólne

MODUŁ 8
KSIĘGOWEMU ZAWSZE POD GÓRKĘ - CZYLI NIETYPOWE OPERACJE

1. Powitanie

2. Bezpłatna pożyczka w księgach i CIT

3. Siedziba spółki w mieszkaniu wspólnika/prezesa

4. Wydatki opłacone zaliczką – jak ująć?

5. Jak poprawić błąd z lat poprzednich?

6. Wynagrodzenie dla Rady Nadzorczej

7. Prezes i Rada Nadzorcza bez wynagrodzenia?

8. Zmiana adresu – mam pełno not korygujących!

9. Korekty faktur sprzedaży i zakupu

10. Dotacje – pomocy!

11. Przejmujemy księgi od poprzednika…

12. Bilans otwarcia dla ksiąg w Comarch Optima

13. Dlaczego te rozrachunki się nie zgadzają?

14. Jak księgować leasing finansowo-operacyjny?

15. Działalność w Specjalnej Strefie Ekonomicznej

16. Zadanie domowe

 

BONUS 1: Uchwała o zmianie adresu

BONUS 2: Przykład liczbowy dla przekwalifikowania leasingu operacyjnego na finansowy

MODUŁ 9
ZAMKNIĘCIE ROKU

  1. 1. Powitanie

    2. Co i kiedy na koniec roku?

    3. Czy muszę mieć potwierdzenie sald?

    4. Kto odpowiada za inwentaryzację?

    5. Jak szybko sprawdzić salda kont księgowych?

    6. Jak wycenić zobowiązania i należności?

    7. Strata bilansowa a podatkowa

    8. Zyski zatrzymane a koszty uzyskania przychodów

    9. Pokrycie strat z lat ubiegłych

    10. Spółka z o.o. a transakcje powiązane

    11. Podatek odroczony?

    12. Księgujemy podatek odroczony

    13. Kiedy muszę tworzyć rezerwy?

    14. PK końca roku

    15. Wyceny, straty i podział zysku w Comarch Optima

    16. Zadanie domowe

     

    BONUS 1: Checklista do szybkiej weryfikacji kont księgowych

    BONUS 2: Checklista czynności do zamknięcia roku

MODUŁ 10
SPRAWOZDANIE FINANSOWE

1. Powitanie

2. Rok obrotowy a sprawozdanie

3. Sprawozdanie finansowe spółki z o.o.

4. Bilans spółki z o.o.

5. Rachunek zysków i strat spółki z o.o.

6. Informacja dodatkowa spółki z o.o.

7. Sprawozdanie z działalności spółki z o.o.

8. Odpowiedzialność za sprawozdanie finansowe

9. O kurczę – biegły rewident!

10. Zatwierdzenie sprawozdania finansowego

11. Złożenie sprawozdania finansowego

12. Kim jest tajemniczy beneficjent rzeczywisty?

13. Zadanie domowe

 

BONUS 1: Uchwała zatwierdzająca sprawozdanie finansowe

BONUS 2: Uchwała o podziale zysku/pokryciu straty

BONUS 3: Uchwała – absolutorium dla Zarządu

BONUS 4: Wzór wprowadzenia do

sprawozdania finansowego

BONUS 5: Wzór sprawozdania z działalności

BONUS 6: Schemat rachunku zysków i strat w Comarch Optima

BONUS 7: Schemat bilansu dla Comarch Optima

BONUS 8: Schemat deklaracji CIT-8 w Comarch Optima

MODUŁ 11
CO DALEJ?

1. Powitanie

2. Przekształcenie JDG w spółkę z o.o.

3. Oddział spółki

4. Upadłość spółki

5. Co dalej?

Poznaj opinie studentów

Moja gwarancja

POKOCHAJ KURS LUB ZWRACAM PIENIĄDZE

Wszystkie materiały przygotowałam w taki sposób, aby dały Ci 10 razy więcej wartości, niż oczekujesz. Jeżeli jednak z jakichś powodów kurs nie będzie dla Ciebie odpowiedni, to wystarczy, że napiszesz na adres: szkola@szkolaksiegowosci.pl, a zwrócę Ci 100% Twojej wpłaty! Okres gwarancji to 30 dni od dnia zakupu.

Moim celem jest przekazanie Ci jak największej wartości merytorycznej i udowodnienie, że kurs ten realnie zwiększy Twoje kompetencje zawodowe.

# FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Sprzedaż rozpoczyna się 14.06.2023r., a kończy się 23.06.2023 r. o godzinie 21:00. Po tej dacie nie będzie można dołączyć do programu. Kurs obejmuje 11 modułów, które są udostępniane co tydzień. Dostęp do kursu oraz jego aktualizacji jest dla Ciebie dostępny przez 12 miesięcy od daty zakupu.

Otrzymujesz 12-miesięczny dostęp do tego kursu. Kurs będzie aktualizowany,

Jeżeli prowadzisz księgi rachunkowe, to zapewne wiesz jakie palące problemy napotykasz w swojej pracy. Spółki komandytowe są na dodatek dość specyficzne. Stworzyłam kurs, w którym podaję rozwiązania tych problemów, przeprowadzam Cię przez proces bieżącego prowadzenia ksiąg rachunkowych spółki komandytowej, zamykania roku i przygotowania sprawozdania finansowego. Mój kurs pozwoli Ci wejść na wyższy poziom kompetencji, co będzie wiązało się z lepszym doradztwem dla Twoich Klientów i efektywniejszym udzielaniem im porad w podejmowaniu optymalnych decyzji: od momentu założenia spółki, po prowadzenie działalności gospodarczej w tej formie.

Ty będziesz mieć dostęp do aktualizacji. Prawo w zakresie kadr i płac zmienia się w trybie ciągłym, kupując dostęp do kursu zapewniasz sobie dostęp do aktualnej bazy wiedzy przez cały rok

Przepisy prawa Kodeksu Spółek Handlowych bezpośrednio wpływają na prowadzenie ksiąg rachunkowych, a nierzadko również i na podatki. Bez znajomości prawa gospodarczego, trudno jest prowadzić księgi bez wsparcia ze strony prawnika, a w mniejszych biurach nie zawsze jest ono możliwe. Wybrałam takie kwestie prawne, które są konieczne z punktu widzenia prowadzenia księgowości spółek komandytowych, i których praktyczna znajomość pozwala na znaczne podniesienie kompetencji zespołu księgowego.

Dostęp do kursu masz przez 12 miesięcy od daty zakupu. Oprócz tego, masz również nieograniczony dostęp do zamkniętej grupy na Discordzie, a także możliwość uczestniczenia w cyklicznych spotkaniach online, tzw. Live Call (telekonferencjach). Co istotne – przez okres 12 miesięcy masz również dostęp do wszelkich aktualizacji programu


Płatność za kurs następuje za pośrednictwem T-pay – do wyboru są płatności elektroniczne obsługiwane przez polskie banki oraz płatności kartą. Jest możliwość płatności ratalnej: raty 0%, raty oprocentowane, płatność odroczona Twisto

Na stronie https://szkolaksiegowosci.pl wybierz przycisk Zaloguj. Loginem jest Twój adres email podany przy zamówieniu. Wygenerowane przez system hasło otrzymasz w osobnym mailu

Tak. System jest zintegrowany z platformą do płatności i z usługą fakturowania, która wyśle Ci na maila fakturę po zakupie kursu

Księgowanie operacji w programie Comarch Optima ma na celu wykorzystanie Twoich nowych umiejętności w praktyce, tak aby jeszcze bardziej przyswoić wiedzę i podnieść Twoje kompetencje. Nic tak dobrze nie wpływa na skuteczność nauki, jak zastosowanie nowej wiedzy w praktyce

Kurs możesz przerobić w dowolnym miejscu na Ziemi – byleby było w nim łącze internetowe 🙂 O szczegółach dotyczących narzędzi używanych w kursie opowiem Ci w pierwszym module. Program Comarch Optima w wersji demo, czyli takiej, która pozwoli Ci na przerobienie wszystkich zadań kursowych, również otrzymasz w pierwszym module

W trakcie naszego programu będziesz rozwiązywać case studies analizując sytuacje i oceniając skutki prawne/podatkowe/księgowe różnorakich sytuacji gospodarczych. Będziesz również wypełniać oraz przygotowywać uchwały i pisma spółki komandytowej, dokumenty do KRS, księgować zdarzenia gospodarcze, przygotowywać zamknięcie roku i sprawozdania finansowe spółki. Zadania oparte są o realne sytuacje, które wynikają z mojego doświadczenia – wykonywanie ich ekstremalnie zwiększa efektywność nauki.

W moich kursach nie ma czegoś takiego jak „test końcowy”. Wychodzę z założenia, że w życiu zawodowym nie spotkasz sytuacji do rozwiązania: wybierz a, b lub c. Tworzę kursy w taki sposób, aby maksymalnie zwiększyć kompetencje Studentów w wymiarze praktycznym. Kursowe sytuacje i case studies prędzej czy później napotkasz na drodze swojej kariery, a dzięki wykonanym zadaniom – z całą pewnością sobie z nimi poradzisz!

 

Ale MUSISZ wykonać i przesłać na grupie DISCORD wszystkie zadania domowe aby otrzymać certyfikat

100% wykonanych zadań z kursu i przesłanych na grupę kursową jest gwarancją uzyskania certyfikatu

Jeżeli z jakiegoś powodu uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, otrzymasz zwrot pieniędzy. Z kursu możesz zrezygnować pisząc do nas wiadomość na adres: szkola@szkolaksiegowosci.pl. Masz na to 30 dni od daty zakupu. Napisz o rezygnacji, a my zwrócimy Ci 100% Twoich pieniędzy.

 

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ?

Napisz na adres: szkola@szkolaksiegowosci.pl

© Szkoła Księgowości

2023 All rights reserved

LOGO SZKOŁY KSIĘGOWOŚCI

INFORMACJE KONTAKTOWE

Provento Media sp. z o.o.

Na jaki adres wysłać informacje o BEZPŁATNYM szkoleniu

SLIM VAT 3.0 - W PRAKTYCE

Na jaki adres wysłać informacje o bezpłatnym szkoleniu o podatkach, księgowości i nie tylko