fbpx


WDT, WNT, import, eksport, transakcje łańcuchowe - to łatwe!

z VAT Advance w Praktyce

ZAPISY OTWARTE

03
Days
:
 
09
Hours
:
 
29
Minutes
:
 
48
Seconds

You missed out!

Czy znasz te historie? Która dotyczy Ciebie?

Transakcje łańcuchowe

Telefon od Klienta... "Pani Aniu kupiłem towar w Belgii, ale nie opłacało mi się wysyłać go Polski, bo w sumie mam kupca z Ukrainy, więc transport poszedł bezpośrednio na Ukrainę. To jak z tym VAT-em będzie?"   

usługi świadczone za granicą

Mail od Klienta... "Pani Aniu teraz mamy kontrakt i jesteśmy podwykonawcą - będziemy wykonywać usługi w Niemczech na budowie. To jak tę fakturę mam wystawić?"

Transakcje unijne

Telefon od Klienta... "Pani Aniu wysyłamy towar do Francji, do naszego magazynu. Będziemy stamtąd wydawać naszemu odbiorcy z Francji. To jak z tym VAT-em? Jakich dokumenty potrzebujemy?"


Rozwiązanie dla Ciebie to...

VAT Advance w Praktyce

Krajowy VAT znasz na pamięć? Przejmij transakcje i operacje międzynarodowe z VAT w Praktyce ADVANCE!


Prawidłowe rozliczanie VAT jest umiejętnością uniwersalną i ponadczasową, a na dodatek - zawsze potrzebną na rynku pracy.


Stać się ekspertką od importu, eksportu, WNT, WDT i każdej innej kwestii związanej z podatkiem VAT.


Ucz się na moim prawie 20-letnim doświadczeniu w zakresie księgowości, podatków i prawa gospodarczego.


Złap mnie za rękę, a ja Ci pokażę VAT, jakiego nie znałaś.


Kurs VAT Advance od środka

Lekcje video
Notatki, akty prawne
Lekcje ekranowe

Sekcja Bonusowa

Kurs e-commerce

Nowe zagadnienia - przepisy w zakresie handlu elektronicznego obowiązujące od 01.07.2021 r. - aż 15 bonusowych lekcji.

Notatki graficzne

Notatki do każdego modułu w formie graficznego podsumowania najważniejszych punktów, aby łatwiej przyswoić swoją wiedzę.

Ściągawki do wydruku

Najważniejsze informacje w formie tabeli, wykresów, wypunktowania - w sam raz, aby szybko rzucić okiem i przypomnieć sobie konkretny temat. 

Procedury i checklisty

Zdarza Ci się zapomnieć o czymś istotnym rozliczając różne transakcje? Z pomocą przyjdą opracowane procedury w formie checklisty - teraz zrobisz wszystko od A do Z i o niczym nie zapomnisz.

Quizy na koniec modułu

Sprawdź swoją wiedzę dzięki krótkiemu quizowi, zanim przejdziesz do następnego modułu.

Druki i formularze

Zebrane w jednym miejscu druki i formularze - zgłoszenia, pisma i zawiadomienia dotyczące podatku VAT. Specjalnie dla Ciebie - na wyciągnięcie ręki.

Opinie naszych Studentów

Ewelina

Kopalnia wiedzy i ogrom materiałów


Polecam z całego serca kurs VAT Combo. Dostęp do kursu został wykupiony w lutym, ustawa Vat cały czas się zmienia a Pani Ania i cały jej zespół dokłada wszelkich starań aby materiały były aktualizowane wciąż na bieżącą. Dostęp do wszelkich aktualizacji trwa rok co jest ogromnym plusem w obecnych czasach. Kurs to kopalnia wiedzy, można sobie dzięki niemu uzmysłowić czy pewne rzeczy robi się dobrze lub poszerzyć swoją wiedzę - tak jak w moim przypadku. Do każdego modułu jest ogrom materiałów w różnych formach - każdy znajdzie coś dla siebie. Najważniejszym jest, że lekcji są treściwe, nie ma przynudzania - sama esencja wiedzy. Kolejnym plusem jest dostęp do tajnej grupy na Facebooku gdzie oprócz zadań domowych użytkownicy dzielą się swoimi przemyśleniami lub przykładami ze swojej pracy. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z kursów Szkoły Księgowości. Polecam Ewelina Majka. 

Monika

Ten kurs to nauka praktycznego księgowania


Kurs jak dla mnie na bardzo wysokim poziomie. Super jest to, że można nauczyć się praktycznego księgowania. Pracuję na optimie od trzech miesięcy i bardzo się cieszę, że mam możliwość praktycznego przećwiczenia zadań. Osobiście najpierw przerobiłam moduł pierwszy a dopiero teraz przeszłam do Advance.

Joanna

Dużo wiedzy w kompleksowej formie


Kurs jest bardzo ciekawy. Według mnie zawiera dużo wiedzy z tego zakresu, bardzo dobrze, że jest w formie kompleksowej. Kurs Advance jest dobrym uzupełnieniem do kursu Basic.

Justyna

Uporządkowanie wiedzy i nauka nowości


Kurs Basic mam ukończony. Był dla mnie uporządkowaniem wiedzy, ale też nauczyłam się czegoś nowego. Do tej pory nie miałam do czynienia z VAT marżą, więc to dla mnie była nowość. Teraz nadrabiam Advance. Jestem w połowie. Z tego kursu już na tym etapie dowiedziałam się sporo nowych rzeczy. Tym bardziej się cieszę, że zdecydowałam się uczestnictwo w obu kursach.

Klaudia

Robiłam kurs w swoim tempie


Moje wrażenia z kursu są bardzo dobre! Z pewnością będę go polecać! Wszystko jest rzetelnie i dokładnie przekazywane (....) Jak tylko mogę to siadam do kursu i staram się robić kolejne lekcje i zadania. Dużym plusem kursu jest to, że właśnie taką mamy możliwość - robić go w swoim tempie plus dostępność do niego przez rok, z tego też względu się na niego zapisałam.

Kasia

Najlepiej zainwestowane pieniądze


Bardzo wartościowy kurs, absolutnie nie żałuję że kupiłam (...) W życiu zawodowym korzystam na bieżąco z notatek PDF z kursu. W ogóle bardzo dobrze są opracowane i fajnie się w nich szuka informacji. Naprawdę najlepiej zainwestowane pieniądze. A korzystałam z kursów online jeszcze w dwóch innych szkołach. A wasza szkoła najwięcej informacji mi dała, najbardziej czytelnie, rzetelnie opracowanych. Będę polecać koleżankom z branży.

Anna

Prosty sposób na podejście do tematu - polubiłam VAT!


Wrażenia po kursie bardzo pozytywne u mnie. Kurs napakowany wiedzą i przedstawia w prostszy sposób podejście do tematu. Polubiłam VAT, nie jest dla mnie tak skomplikowany jak był. Rozjaśniły mi się kwestie głównie WNT WDT import i eksport usług. Tego się bałam często.

Magda

Konkretna wiedza, której potrzebowałam


Kurs jak najbardziej ok. Bardzo mi się podoba przekazanie konkretnej wiedzy, której potrzebowałam, bo nigdy z VAT-em nie miałam do czynienia. Bardzo czytelne materiały i plus, że mogę do wszystkiego wrócić w każdym momencie.

6 Powodów, dla których warto dołączyć do kursu

VAT w Praktyce Advance

01.

Praktyka, praktyka i jeszcze raz: praktyka

 • W programie zajmiemy się transakcjami międzynarodowym i transakcjami dla branż specyficznych.
 • Rozpoznasz skutki wszystkich transakcji międzynarodowych, bez względu na to do jakiego kraju się odnoszą.
 • Do każdego tematu rozwiążesz case study, a oprócz tego przećwiczysz księgowanie i rozliczanie deklaracji w programie Comarch Optima.

02.

Kontakt z ekspertami

 • Wszystkie zadania, które rozwiążesz w trakcie kursu zostaną sprawdzone przez ekspertów Szkoły Księgowości, żebyś miała pewność, że wykonujesz je poprawnie.

03.

Dostęp do aktualizowanej bazy wiedzy 

 • Dostęp do bazy z rozwiązaniami kilkuset problemów na wyciągnięcie ręki. Bez wyczekiwania na infolinii i bez przesiadywania na forach internetowych.
 • Pełnia wiedzy dostępna w panelu Studenta!

04.

Ty decydujesz o tym, jak kurs wygląda

 • Uczysz się kiedy chcesz, gdzie chcesz i jak chcesz.
 • Tylko od Ciebie zależy to, w jaki sposób przerobisz ten program.
  Nie narzucam Ci konkretnych terminów i nie zaburzam planu dnia.
 • Do programu zasiadasz wtedy, kiedy czujesz, że masz na to czas i ochotę.

05.

Dożywotni dostęp do grupy wsparcia

 • Tajnej grupy na Facebooku, na której toczą się dyskusje na szeroko pojęte tematy VAT-owskie, Studenci wzajemnie się wspierają i nigdy nie ma nudy!

06.

Nauka od deski, do deski - w teorii

i w praktyce

 • Czyli jednym zdaniem: nauka po ludzku. Uczę Cię tak, jak sama chciałabym być uczona. Analizujemy przepisy, orzeczenia, interpretacje w prosty i przystępny sposób. Wyznaję zasadę: nie tłumacz jednego przepisu innym!

ZAPISY OTWARTE

do 29.11.2021

Czy ten kurs jest dla Ciebie?

01
Znasz na pamięć VAT krajowy, ale eksport, import, WDT, czy WNT to dla Ciebie czarna magia...

Praca w księgowości jest super - rozwijasz się, awansujesz, masz już dużą wiedzę  z zakresu VAT krajowego, aż tu nagle musisz sobie poradzić z eksportem, importem, WDT, czy WNT... Granice się coraz bardziej otwierają, a przepływ towarów i usług nie jest już tym, czym był kiedyś. Wiedza o transakcjach i operacjach międzynarodowych staje się tak uniwersalna i potrzebna, że z czasem każdy z nas musi ją posiadać. Wykorzystaj ten moment i stań się cenioną i poszukiwaną ekspertką od eksportu, importu, WDT i WNT. Dołącz do kursu VAT Advance, by w możliwie najszybszy sposób zdobyć potrzebną do pracy wiedzę - zarówno w teorii, jak i w praktyce.

02
Miałaś prostą firmę, która teraz zaczyna rozwijać się na rynki zagraniczne...

Pracujesz w księgowości i na co dzień rozliczasz podatek VAT, ale w końcu trafił Ci się klient działający na rynkach zagranicznych. Nie chcesz go stracić - chcesz iść za ciosem i w końcu się otworzyć na rynek zagraniczny. To jednak wiąże się nierozerwalnie z tym, że... musisz mieć w jednym palcu całą wiedzę o imporcie, eksporcie, WNT, WDT i wszystkich innych kwestiach związanych z transakcjami i operacjami międzynarodowymi. A to zupełnie inna bajka, niż VAT krajowy. Dołącz do kursu VAT Advance, by przekształcić swoją wiedzę i zyskać 100% kompetencji, aby wyjść pewnym krokiem naprzeciw klientów zagranicznych!

03
Rozliczasz zagranicznie, ale masz dużo wątpliwości i nie jesteś pewna tego, co robisz...

Pracujesz na co dzień w biurze rachunkowym i dostajesz do prowadzenia wielu Klientów. Są też tacy, którzy potrzebują rozliczeń zagranicznych, ale problem tkwi w tym, że... nie jesteś pewna, czy to, co robisz jest wykonywane prawidłowo. Każdego dnia pojawia się wiele wyzwań i wątpliwości, które doprowadzają do stresowych sytuacji. A przecież podatek VAT to jeden z najbardziej "sankcyjnych" podatków - nawet gdy się po ludzku pomylisz, musisz liczyć się z karami i sankcjami. Nie możesz pozwolić sobie na błędy - szczególnie przy rozliczeniach zagranicznych. Musisz ciągle być na bieżąco i właściwie interpretować przepisy. Rozwiązanie Twoich problemów znajdziesz w kursie VAT Advance.

04
Chcesz awansować, bo rozliczasz transakcje krajowe, ale VAT zagraniczny stanowi dla Ciebie nie lada wyzwanie...

Transakcje krajowe? Bułka z masłem! Wspięłaś się już bardzo wysoko na szczeblach kariery zawodowej, ale nad Tobą wciąż jest jeden szczebel, na który chcesz wejść. Są nim transakcje i operacje zagraniczne. Bardzo chciałabyś się ich nauczyć i osiągnąć te wymarzone 100% wiedzy z zakresu podatku VAT. Myśl o awansie brzmi idealnie, ale... jak do niego doprowadzić? Potrzebujesz uzupełnić i usystematyzować swoją wiedzę z zakresu importu, eksportu, WNT, WDT i innych aspektów transakcji i operacji zagranicznych. Dlatego też kurs VAT Advance został stworzony właśnie z myślą o Tobie!

Kim jestem i dlaczego stworzyłam kurs o VAT?

Nazywam się Anna Leńczowska i od ponad 17 lat pomagam przedsiębiorcom w zakresie podatków, księgowości i prawa.

Prowadzę biura rachunkowe oraz jestem Biegłym Rewidentem.

Stworzyłam kurs o VAT, ponieważ brakowało mi na kursu o podatku VAT, takiego "od deski do deski", poruszającego także tematy zawiłe dogłębnie - a nie tylko pobieżnie. Podatek VAT dotyczy wszystkich przedsiębiorców, jednocześnie najwięcej sankcji za nieprawidłowe rozliczanie podatku czyha nas właśnie w VAT. 

Postanowiłam więc stworzyć kurs "od deski do deski" z zakresu VAT.

Czy jest inna droga?

Oczywiście, że tak...

Samodzielna analiza

Spędzasz 8 godzin dziennie w pracy, z czego aż przez 4 próbujesz samodzielnie, na własną rękę przeanalizować ustawy i rozporządzenia.

Niekończące się czytanie

Komentarze do przepisów podatkowych to zdecydowanie nie jest lektura do poduszki. Komentarz do ustawy VAT ma prawie 2 tysiące stron - nie dość, że trzeba w nim znaleźć to, co Cię interesuje, to jeszcze trzeba to... przeanalizować i zrozumieć.

Godzinne oczekiwanie na infolinii

Hmm - to zdecydowanie nie jest najlepsze wyjście, biorąc pod uwagę fakt, że czekasz w kolejce bardzo długi czas tylko po to, by... potem usłyszeć często sprzeczne ze sobą informacje.


Agenda Kursu

Moduł 1 - Plan Gry

1. Powitanie
2. Plan nauki
3. Efekt końcowy
4. Instalacja Programu
5. Prawo polskie a prawo unijne
6. Trybunał Sprawiedliwości UE a VAT w Polsce
7. Interpretacja ogólna, indywidualna a objaśnienia podatkowe
8. Jak napisać wniosek o interpretację indywidualną?
9. Zadanie domowe

Moduł 2 - WDT, z czym to się księguje?

1. Powitanie
2. Czym jest WDT?
3. Transakcje nieodpłatne a WDT
4. Przemieszczenie własnych towarów a WDT
5. Miejsce WDT i brak przemieszczenia a WDT
6. Kiedy powstaje obowiązek podatkowy w WDT
7. Jak wyliczyć podstawę opodatkowania w WDT
8. Dokumentacja WDT - nowe przepisy a stawka 0%
9. Obowiązek rejestracji do VAT-UE
10. System VIES
11. WDT a brak VAT-UE
12. Jak wprowadzić WDT w Comarch Optima?
13. Kursy walut w WDT
14. Zadanie domowe 

Moduł 3 - WNT, niby proste, a jednak...

1. Powitanie
2. Czym jest WNT?
3. Kiedy nie dochodzi do WNT?
4. Transport towarów własnych a WNT
5. Dostawa towarów z montażem
6. Kiedy powstaje obowiązek podatkowy w WNT i czy brak faktury ma na to wpływ?
7. Jak wyliczyć podstawę opodatkowania w WNT i jaką stawkę VAT zastosować?
8. Prawo odliczenia podatku od WNT
9. Skutki zaliczki w WNT
10. WNT a brak VAT-UE
11. Kursy walut w WNT
12. Dla kogo Intrastat?
13. Jak dokonać zgłoszenia Intrastat?
14. Kody Intrastat
15. Jak wprowadzić WNT w Comarch Optima?
16. Jak przygotować Intrastat w Comarch Optima?
17. VAT-9M
18. VAT-UE
19. Deklaracja VAT-8
20. Zadanie domowe

Moduł 4 - Przejmij kontrolę nad eksportem towarów!

1. Powitanie
2. Czym jest eksport towarów?
3. Czym jest unijny kodeks celny?
4. Czym jest CN?
5. EORI - czym jest?
6. Czym są Incoterms?
7. Omówienie Incoterms
8. Kiedy powstaje obowiązek podatkowy w eksporcie i stawka 0%?
9. Przedpłata/ zaliczka w eksporcie
10. Jak wyliczyć podstawę opodatkowania przy eksporcie
11. Czym różni się eksport pośredni od bezpośredniego?
12. Czym jest  świadectwo pochodzenia?
13. Kursy walut w imporcie i eksporcie
14. Wprowadzamy eksport do Comarch Optima
15. Zadanie domowe

Moduł 5 - Import towarów? Ale o c(ł)o chodzi?

1. Powitanie
2. Czy jest import towarów?
3. Kto jest podatnikiem VAT w imporcie?
4. Procedury celne przy imporcie
5. Kiedy płacimy cło?
6. Wartość celna towaru
7. Pochodzenie towaru a cło
8. Czym jest system AIS/IMPORT?
9. Kiedy powstaje obowiązek podatkowy w imporcie?
10. Jak wyliczyć podstawę opodatkowania VAT w imporcie?
11. Procedura VAT importu uproszczonego
12. Kurier, agencja celna a import
13. Procedura importowa I_42
14. Procedura importowa I_63
15. Odprawa scentralizowana
16. Kursy walut w imporcie
17. Wprowadzamy import do Comarch Optima
18. Zadanie domowe 

Moduł 6 - Towar i towar, a gdzie usługa? Prosto o imporcie i eksporcie usług

1. Powitanie
2. Czym jest import i eksport usług?
3. Miejsce świadczenia a obowiązek podatkowy
4. Kiedy powstaje obowiązek podatkowy w imporcie/eksporcie usług?
5. Eksport/import usług a VAT-UE
6. Import /Eksport usług w JPK_V7, dokumentacja
7. Kursy walut w imporcie/eksporcie usług
8. Jak wyliczyć podstawę opodatkowania
9. Faktura po terminie a prawo do odliczenia VAT
10. Procedura MOSS - dla kogo?
11. Państwo członkowskie konsumpcji a państwo członkowskie identyfikacji
12. Zasady rejestracji MOSS
13. Zasady rozliczeń MOSS
14. Płatność VAT w systemie MOSS
15. Ewidencja w systemie MOSS
16. Siedziba nabywcy a stałe miejsce prowadzenia działalności
17. Zakup licencji Google, Facebook, Adobe a VAT
18. Faktoring zagraniczny a VAT
19. Jak wprowadzić import/eksport usług do Comarch Optima?
20. Zadanie domowe  

Moduł 7 - Transakcje łańcuchowe? Od Z do A!

1. Powitanie
2. Pakiet Quick - Fixes w VAT
3. Czym jest magazyn typu call-off stock
4. Magazyn call-off stock  na terytorium państwa członkowskiego innym niż terytorium kraju
5. Magazyn call-off stock - ewidencja
6. Kiedy mamy do czynienia z transakcją łańcuchową?
7. Opodatkowanie transakcji łańcuchowej
8. Dokumentacja transakcji łańcuchowej
9. Procedura uproszczona w transakcjach łańcuchowych
10. Transakcje typu TT _WNT i TT_D
11. Sprzedaż wysyłkowa - czym jest?
12. Wewnątrzwspólnotowe nabycie paliw
13. Jak wprowadzić transakcje łańcuchowe do Comarch Optima?
14. Zadanie domowe

BONUS - Pakiet e-commerce

1. VAT e-commerce
2. Pakiet e-commerce - czym jest?
3. WSTO - Wewnątrzwspólnotowa sprzedaż towarów na odległość
4. Obowiązki ewidencyjne
5. OSS - Punkt kompleksowej obsługi
6. OSS - procedura unijna - rejestracja i obowiązki podatnika
7. OSS - procedura nieunijna
8. SOTI - sprzedaż na odległość towarów importowanych
9. IOSS - Importowy punkt kompleksowej obsługi
10. IOSS - rejestracja do procedury szczególnej
11. IOSS - rozliczenie VAT i obowiązki formalne
12. USZ - procedura szczególna w zakresie deklarowania i zapłaty podatku z importu towaru
13. IE - Operatorzy interfejsów elektronicznych
14. IE - Opodatkowanie dostawy
15. Obowiązki ewidencyjne nałożone na platformy

Moduł 8 - Czy VAT w transporcie musi być taki skomplikowany?

1. Powitanie
2. Usługa transportowa a spedycyjna
3. Usługa magazynowania, przechowania i składowania
4. Usługa kurierska a usługa logistyczna
5. Dokumenty w transporcie międzynarodowym towarowym
6. Transport towarów poza UE
7. Transport towarów – Polska, UE
8. Transport osób
9. Usługi magazynowania a VAT
10. Usługi logistyki a VAT
11. Usługi spedycji a VAT
12. Usługi świadczone przez agencje celne a VAT
13. Usługi pomocnicze w transporcie
14. Faktury wystawiane w imieniu i na rzecz przewoźników
15. Transport a JPK VAT
16. Zadanie domowe

Moduł 9 - Zostań kierownikiem podatkowej budowy! Czyli wszystko o budownictwie i nieruchomościach

1. Powitanie
2. Zakup nieruchomości a VAT
3. Sprzedaż nieruchomości – jaka stawka
4. Wieczyste użytkowanie gruntu a VAT
5. Moment obowiązku podatkowego VAT - najem i sprzedaż
6. Najem długoterminowy a krótkoterminowy
7. Wynajem nieruchomości przez booking, airbnb
8. Usługi budowlane a VAT
9. Usługi budowlane poza Polską
10. Kary i odszkodowania a VAT
11. Leasing nieruchomości a VAT
12. Zadanie domowe

Moduł 10 - Świadczenia nie proste, a złożone

1. Powitanie
2. Czym są świadczenia złożone?
3. Jak określić świadczenie dominujące?
4. Różne stawki VAT a prawo do odliczenia
5. Świadczenia złożone w hotelarstwie
6. Świadczenia złożone w branży budowlanej
7. Karty paliwowe
8. Świadczenia złożone w branży medycznej
9. Sprzedaż zestawów
10. Świadczenia złożone a najem lokali
11. Zadanie domowe

Moduł 11 - Wyjątek regułą świata, czyli o sytuacjach szczególnych

1. Powitanie
2. Opakowania zwrotne
3. Bony pieniężne
4. Złoto i srebro inwestycyjne
5. Aport rzeczowego składnika majątku i ZCP
6. Opodatkowanie leasingu finansowego
7. Projekty unijne a VAT
8. Jak ma się podatek u źródła do VAT
9. Zakończenie

8500+

Studentów

100 tys+

Materiałów

10+

Programów

Dostępne Pakiety

VAT w Praktyce basic
 
 • Dostęp do kursu VAT Basic 24/7
 • Dostęp do kursu 12 miesięcy
 • Aktualizacje 12 miesięcy 
 • Materiały video + instruktaże 24/7
 • Materiały PDF
 • 3 spotkania LIVE CALL
 • Sekcja Bonusowa
 • Tajna Grupa Wsparcia
 • Certyfikat ukończenia kursu


1997 zł

1297 zł

Najlepsza oferta

PAKIET COMBO 2w1
 • Dostęp do kursów VAT Basic+ VAT Advance 24/7
 • Dostęp do kursów 12 miesięcy
 • Aktualizacje 12 miesięcy 
 • Materiały PDF
 • 6 spotkań LIVE CALL
 • Sekcja Bonusowa
 • Tajna Grupa Wsparcia
 • Certyfikat ukończenia kursów


4697 zł

1997 zł

Opinie naszych Studentów

Anna

Umiejętność przekazywania wiedzy


Bardzo dziękuję za możliwość korzystania z Twojej ogromnej wiedzy i niesamowitej umiejętności przekazywania jej innym (...) Cieszę się, że trafiłam na Twoją stronę, ponieważ omawiasz poszczególne tematy w sposób jasny i mogę sobie poukładać swoją dotychczasową wiedzę oraz rozszerzyć o zagadnienia, których nie znam.

Sławomira

Świetna wykładowczyni!


Bardzo lubię Pani webinaria, jest Pani dobrą wykładowczynią, świetnie Pani przekazuje wiedzę, niewiele osób tak potrafi przekazać wiedzę.

Anna

Bomba wiedzy


Pani Aniu, Pani kursy to bomba wiedzy przekazana w łatwy i przystępny sposób. Uwielbiam je, choć jestem dopiero na początku (...) Żałuję, że nie dołączyłam do kursów wcześniej.

Gwarancja 100% Satysfakcji

Wszystkie materiały przygotowałam w taki sposób, aby dały Ci 10 razy więcej wartości, niż oczekujesz. Jeżeli jednak z jakichś powodów kurs nie będzie dla Ciebie odpowiedni, to wystarczy, że napiszesz na adres: szkola@szkolaksiegowosci.pl
a zwrócę Ci 100% Twojej wpłaty!


Okres gwarancji to aż 30 dni od dnia zakupu.


Moim celem jest przekazanie Ci jak największej wartości merytorycznej
i udowodnienie, że kurs ten realnie zwiększy Twoje kompetencje zawodowe.

.

Pytania i Odpowiedzi

Kiedy rozpoczyna się kurs i jak długo trwa?

Zapisy do programu w ramach III edycji rozpoczynają się 26.11.2021 r.  i trwają do 29.11..2021 r.  do godz. 21.00. Po tej dacie nie będzie można dołączyć do tej edycji. Co tydzień od tej daty będzie udostępniany 1 moduł z kursy VAT w Praktyce BASIC i 1 moduł z kursu VAT w Praktyce ADVANCE. Oba kursy mają po 11 modułów.

Czy ten kurs jest dla mnie jeśli dopiero chcę zacząć uczyć się księgowości?

W programie poruszamy kwestie  podatku VAT "do spodu", będziemy analizować wszystkie obszary VAT, rozwiązywać case study, od obrót krajowego i sprawozdawczości (VAT w Praktyce BASIC) po kwestie międzynarodowe i specyficzne dla różnych branż (VAT w Praktyce ADVANCE). Będziemy skupiać się przede wszystkim na praktycznych aspektach. Jeśli zaczynasz dopiero swoją przygodę z VAT -w programie znajdziesz dużo praktycznej wiedzy, która pozwoli rozwinąć Twoje umiejętności.

Jak długo mam dostęp do tego kursu?

Dostęp do kursu masz przez 12 miesięcy od daty zakupu. Oprócz tego masz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku - w nieograniczonym czasie oraz możesz uczestniczyć w 6 spotkaniach online - LIVE CALL (telekonferencjach). Masz również dostęp do aktualizacji programu przez 12 miesięcy.

W jaki sposób mogę zapłacić za kurs?

Płatność za kurs następuje za pośrednictwem T-pay - do wyboru są płatności elektroniczne obsługiwane przez polskie banki oraz płatności kartą.

Jak mogę zalogować się do Panelu Studenta?

Na stronie https://szkolaksiegowosci.pl wybierz przycisk zaloguj. Loginem jest Twój adres email podany przy zamówieniu. Wygenerowane przez system hasło otrzymasz w osobnym mailu.

Co w przypadku, gdy uznam że ten kurs nie jest jednak dla mnie?

Jeżeli uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, to otrzymasz zwrot pieniędzy. Możesz zgłosić się o zwrot lub zrezygnować z niego. Masz na to 30 dni od daty zakupu. Po prostu napisz na szkola@szkolaksiegowosci.pl, a zwrócę Ci 100% pieniędzy.

Jakie zadania będę otrzymywać w kursie? Czy muszę je wykonywać?

W trakcie programu będziesz rozwiązywać case study analizując sytuacje i oceniając skutki podatkowe VAT  różnych sytuacji gospodarczych, księgować dokumenty w rejestrach VAT i przygotowywać JPK_V7.  Zadania oparte są o realne sytuacje z mojego doświadczenia. Wykonywanie zadań ekstremalnie zwiększa efektywność nauki.  

Czy ten kurs jest mnie jeśli już rozliczam podatek VAT?

W programie poruszamy kwestie  podatku VAT "do spodu", będziemy analizować wszystkie obszary VAT, rozwiązywać case study, od obrót krajowego i sprawozdawczości (VAT w Praktyce BASIC) po kwestie międzynarodowe i specyficzne dla różnych branż (VAT w Praktyce ADVANCE). Będziemy skupiać się przede wszystkim na praktycznych aspektach. Jeśli tematy poruszane w programie są dla Ciebie nowe lub nie do końca zrozumiałe - ten program jest dla Ciebie.

Czy muszę rozwiązać test na koniec kursu?

W moich kursach nie ma testów końcowych. W życiu zawodowym nie spotkasz sytuacji do rozwiązania na zasadzie wybierz a, b lub c. Tworzę kursy w taki sposób, aby maksymalnie zwiększyć kompetencje Studentów w wymiarze praktycznym.  Sytuacje i case study z kursu na pewno spotkasz w swojej pracy a dzięki wykonanym w kursie zadaniom na pewno z nimi sobie poradzisz. Quizy mają w kursie charakter powtórkowy :) 

Co muszę księgować dokumenty w Comarch Optima?

Przygotowywanie realnego rozliczenia podatku VAT w programie Comarch Optima ma na celu wykorzystanie Twoich nowych umiejętności w praktyce, tak aby jeszcze bardziej przyswoić wiedzę i podnieść Twoje kompetencje. Nic tak dobrze nie wpływa na skuteczność nauki, jak zastosowanie nowej wiedzy w praktyce.

Czy otrzymam fakturę za zakup kursu?

Tak. System jest zintegrowany z platformą do płatności i z usługą iFirma, która wyśle Ci na maila fakturę po zakupie kursu.

Co jeżeli mam inne pytanie?

Napisz na adres email: szkola@szkolaksiegowosci.pl

Masz pytania?

Napisz na szkola@szkolaksiegowosci.pl

>
>