Poznaj opinie
o Szkole Księgowości

Klaudia
Klaudia
PKPIR 2.0
Czytaj więcej
Dzień dobry, cieszę się, że zdecydowałam się na dołączenie do kursu w Szkole Księgowości 😀
Pierwszy raz spotkałam się z materiałem przygotowanym w sposób 100% praktyczny, wszystko w pigułce.

Tak, aby wiedzieć nie tylko co, ale przede wszystkim jak zrobić. Na konferencji w czerwcu miałam okazję poznać nie tylko panią Anię, ale i jednego z kursantów, który się przebranżowił zdobywając wiedzę przy udziale w kursach Szkoły. Gdyby tak były przekazywane i przygotowane wiadomości na studiach nie mielibyśmy samych niedouczonych teoretyków i bezrobotnych absolwentów.
Kasia
Kasia
PKPIR 2.0
Czytaj więcej
Jeśli chodzi o opinię, jestem pozytywnie zaskoczona, bardzo dużo praktycznej wiedzy, której na studiach nie przekazują, sam kurs świetnie zorganizowany i bardzo pomocne wskazówki dotyczące działania samego programu Comarch Optima. Świetne i konkretne materiały w większości poprate podstawami prawnymi, co pozwoliło zaoszczędzić czas przy szukaniu konkretnych informacji w całych ustawach, no a Pani Ania, oczywiście niezastąpiona i zawsze pomocna, nawet w sprawach wykraczających poza tematykę kursu. Załączone dokumenty z możliwością edycji to dodatkowy atut.
Martyna
Martyna
Czytaj więcej
Jeszcze końcowe moduły i ukończę oba kursy 😁 ale już teraz chciałabym podzielić się wrażeniami i opinią. Bardzo polecam kurs księgowość sp. z o.o. w praktyce jak i sp. komandytowej. Dzięki tym kursom poukładałam i uzupełniłam swoją wiedzę na temat obu spółek co pomaga mi w codziennej pracy. Pani Ania bardzo prosto i konkretnie tłumaczy zagadnienia, co napewno jest ułatwieniem dla początkujących księgowych. Bonusy są bezcenne!!! 💓 Pierwszy raz uczestniczyłam w takiej formie kursu, a nie byłam zwolennikiem kursów online, jednak chęć nauki z Panią Anią zmotywowała mnie i nie żałuję 🙂 Polecam uczestnictwo w obu kursach, ponieważ dopiero ten komplet da jasny obraz funkcjonowania sp. z o.o. i sp. komandytowej. Jest to jedyne takie szkolenie z tej tematyki jakie znalazłam, a uwierzcie szukałam takiego kursu wiele miesięcy. Dla mnie kursy sztos 😁
Kasia
Kasia
PKPIR 2.0
Czytaj więcej
Jeśli chodzi o opinię, jestem pozytywnie zaskoczona, bardzo dużo praktycznej wiedzy, której na studiach nie przekazują, sam kurs świetnie zorganizowany i bardzo pomocne wskazówki dotyczące działania samego programu Comarch Optima.

Świetne i konkretne materiały w większości poprate podstawami prawnymi, co pozwoliło zaoszczędzić czas przy szukaniu konkretnych informacji w całych ustawach, no a Pani Ania, oczywiście niezastąpiona i zawsze pomocna, nawet w sprawach wykraczających poza tematykę kursu.
Klaudia
Klaudia
PKPIR 2.0
Czytaj więcej
Dla osoby, która dopiero zaczyna przygodę w tej dziedzinie oraz księgowości to świetny kurs. Wiele się można nauczyć, również podstaw. Praktyczne wskazówki oraz praca na systemie w praktyce dopełnia całość. Sympatyczna atmosfera i możliwość rozwiania wątpliwości na LIVE zachęca do wrócenia w postaci innych kursów.
Wioletta
Wioletta
Zamknięcie roku i sprawozdanie finansowe
Czytaj więcej
Co dał mi kurs "Sprawozdania Finansowe w praktyce"?
-przede wszystkim spokój i pewność, że bez problemu pierwszy raz przejdę badanie ksiąg przez biegłego rewidenta. Mimo ponad 20 lat praktyki na pełnych księgach, jako główna księgowa, obawiałam się, że coś może pójść nie tak. Na kursie dostałam wzory dokumentów, mnóstwo informacji, zarówno o bieżących przepisać zebrane w całość, jak i o sposobie badania przez biegłego. Czytam zmiany na bieżąco, jednak tutaj wszystko mamy na dany temat w jednym miejscu. Polecam gorąco, dla każdego - i tych, którzy zaczynają przygodę z pełnymi księgami i pierwszy raz będą z wypiekami na twarzy robić bilans, i tych, którzy sprawozdania finansowe robili wielokrotnie, bo zawsze można dowiedzieć się czegoś nowego, coś poprawić czy udoskonalić .
Magdalena
Magdalena
Czytaj więcej
[...] Bardzo podoba mi się forma kursu, połączenie wiedzy teoretycznej z księgowanie w programie Optima oraz dołączone do każdego tematu akty prawne naprawdę dają gwarancję zdobycia niezbędnej wiedzy. Do tego spotkania live (niestety nie mogłam uczestniczyć [...]) ale możliwość obejrzenia w późniejszym czasie nagrania z tego spotkania to duży plus.
Aldona
Aldona
PKPIR 2.0
Czytaj więcej
Piszę tę wiadomość, ponieważ ukończyłam kurs KPiR w praktyce. Chciałabym serdeczne podziękować Pani Ani i całemu zespołowi Szkoły za przygotowanie tak treściwego kursu ❤ Lekcje prowadzone były w sposób przyjemny i zrozumiały. Największą zaletą kursu była możliwość poznania programu księgowego Comarch Optima i wykonywania w nim zadań. Tylu praktycznych aspektów nie nauczyli mnie nawet w czasie studiów 😁 dlatego bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na ten kurs. Od września rozpoczynam staż w biurze rachunkowym, więc przyswojona wiedza w zakresie KPiR będzie bardzo przydatna. Jeśli w przyszłości nadarzy się okazja, to zapiszę się na kolejny kurs ze Szkołą Księgowości, bo naprawdę warto 🤗
Izabela
Izabela
Księgi rachunkowe firm produkcyjnych i usługowych
Czytaj więcej
To już mój drugi kurs z Panią Anią (i jak finanse pozwolą to nie ostatni) i po raz kolejny jestem bardzo zadowolona. Pomimo, że się naszukałam swoich błędów w księgowaniach i się nawkurzałam jak mi rzis oraz bilans nie chciał się zgodzić. Kurs fanatycznie ugruntował mi wiedzę przekładając teorię na praktykę. Niestety pracując kiedyś w księgowości w firmie produkcyjnej nie dane było mi się nauczyć nawet porządnie podstaw. Ze swojej strony gorąco polecam ten kurs wszystkim tym, którzy stracili nadzieję, że nauczą się praktycznej księgowości.
Agata
Agata
Czytaj więcej
Polecam kurs nie tylko osobom, które chcą uporządkować wiedzę, ale również tym, które chcą rozpocząć nowy rozdział i przygodę w swoim życiu. Przekonał mnie dostęp do kursu w dogodnym dla mnie czasie, mogłam wracać do tematu ile razy chciałam. Krótkie lekcje poparte praktyką w programie, materiały z opisami, schematami i podstawą prawną, w uzupełnieniu Live call czy zadawnie pytań w dowolnym czasie - wykładowca zawsze był dostępny i odpowiadał na pytania. To było to, czego oczekiwałam. Wiedza uporządkowana. Nie raz jeszcze skorzystam z następnych kursów.
Sabina
Sabina
Czytaj więcej
Już po raz trzeci uczestniczyłam w kursie w Szkole Księgowości i po raz kolejny jestem bardzo zadowolona. Kursy on-line mają to w sobie, że można je przerabiać w każdej wolnej chwili, dlatego są one takie praktyczne. Dziękuję, że mogłam w nim uczestniczyć 😊 Pani Ania po raz kolejny udowodniła swoją ogromną wiedzę i umiejętności, które w tak łatwy sposób przekazuje swoim uczniom. A możliwość wykorzystania teorii w praktyce jest dużym atutem tego kursu! Polecam w 100% ☺️

© Szkoła Księgowości

2024 All rights reserved

LOGO SZKOŁY KSIĘGOWOŚCI

INFORMACJE KONTAKTOWE

Provento Media sp. z o.o.

Na jaki adres wysłać informacje o BEZPŁATNYM szkoleniu

SLIM VAT 3.0 - W PRAKTYCE

Na jaki adres wysłać informacje o bezpłatnym szkoleniu o podatkach, księgowości i nie tylko