SZKOŁA VAT BASIC

11 tygodni z krajowym VAT

Najłatwiejsza nauka

najtrudniejszego

podatku

00
DNI
:
 
00
GODZIN
:
 
00
MINUT
:
 
00
SEKUND

You missed out!


VAT trzeba znać. Ale jak to zrobić, skoro...

 • Gdy na pytania dostajesz 10 różnych odpowiedzi!
 • Na infolinii podatkowej jesteś zwykle 40 w kolejce.
 • Nigdy nie masz pewności co do momentu powstania obowiązku podatkowego, ani jego stawki
 • Nie zdążysz zapoznać się z jedną zmianą, a już wchodzi następna.
 • A na dodatek - żyjesz w ciągłym strachu przed sankcjami i karami.

VAT w Praktyce poziom BASIC -

to Twoje rozwiązanie!

Stań się ekspertką VAT i nigdy więcej się nie zastanawiaj, czy rozliczasz prawidłowo transakcje krajowe!

Czuj się pewnie nawet wtedy, gdy Klient rzuci Ci temat, który na pierwszy rzut oka może się wydawać nie do przerobienia.  

Ucz się na moim 20-letnim doświadczeniu w zakresie księgowości, podatków i prawa gospodarczego.

Złap mnie za rękę, a ja Ci pokażę VAT, jakiego nie znałaś.

ZAPISY ZAMKNIĘTE

Czy ten kurs jest dla Ciebie?

1

ZACZYNASZ PRACĘ W KSIĘGOWOŚCI...

Chcesz zacząć pracę w księgowości? A może już jesteś na początku swojej przygody z księgowością? Podatek VAT spotkasz w każdej firmie. Nawet jeśli będziesz mieć do czynienia z podatnikami zwolnionymi z VAT, to i tak część przepisów będzie ich dotyczyć! Dołącz do Kursu VAT w Praktyce, by w możliwie najszybszy sposób zdobyć potrzebną do pracy wiedzę - zarówno w teorii, jak i w praktyce.

2

ROZLICZASZ JUŻ VAT, ALE MASZ MNÓSTWO WĄTPLIWOŚCI...

Pracujesz w księgowości i na co dzień rozliczasz podatek VAT, ale wciąż natrafiasz na sytuacje, które budzą u Ciebie mnóstwo wątpliwości - czy aby na pewno dobrze to rozliczyłaś, czy czegoś nie przeoczyłaś? I te nieustannie zmieniające się przepisy... VAT to jeden z najczęściej zmienianych podatków. Dołącz do kursu, by uzupełnić swoją wiedzę i poczuć się pewnie przy każdym składanym pliku JPK_V7.

3

PROWADZISZ BIURO RACHUNKOWE...

Prowadzisz biuro rachunkowe, w którym na nudę nie można narzekać. Każdy Klient ma swoją specyfikę, a to oznacza nieskończoną liczbę różnych przypadków. Z jednej strony jest to ogrom doświadczenia, z drugiej jednak - wiele wyzwań i wątpliwości. A przecież podatek VAT to jeden z najbardziej "sankcyjnych" podatków w Polsce - nawet gdy się po ludzku pomylisz, musisz liczyć się z karami i sankcjami. Nie możesz pozwolić sobie na błędy. Musisz ciągle być na bieżąco i właściwie interpretować przepisy  - rozwiązanie Twoich problemów znajdziesz w kursie VAT w Praktyce.

4

CHCESZ AWANSOWAĆ NA SAMODZIELNE STANOWISKO...

Pracujesz w księgowości, lecz dotąd ktoś inny sprawdzał Twoje rozliczenia i ostatecznie odpowiadał za przygotowanie i wysyłkę deklaracji i JPK_V7. Marzy Ci się samodzielne stanowisko, ale boisz się że nie dasz rady - w końcu to duża odpowiedzialność, a przepisy są skomplikowane i często wprowadzane na ostatnią chwilę. Czujesz, że potrzebujesz usystematyzować i uzupełnić wiedzę z zakresu VAT? Kurs VAT w Praktyce jest dla Ciebie!  

Co wyróżnia ten kurs?

PRAKTYKA, PRAKTYKA I JESZCZE RAZ: PRAKTYKA

Nie znajdziesz tu egzaminów, sprawdzianów, ani testów.
W księgowości zupełnie nie liczy się to, co wykujesz na pamięć, ale to, co wyćwiczysz.
W kursie VAT w Praktyce Basic zdobywasz realne umiejętności - określania prawidłowych skutków w zakresie VAT, 

prawidłowego raportowania, rejestracji, aktualizacji, weryfikacji statusu podatnika,

obsługi programu Comarch ERP Optima w zakresie VAT i wiele, wiele innych.

TY DECYDUJESZ O TYM, JAK KURS WYGLĄDA

Uczysz się kiedy chcesz, gdzie chcesz i jak chcesz.
Tylko od Ciebie zależy to, w jaki sposób przerobisz ten program.
Nie narzucam Ci konkretnych terminów i nie zaburzam planu dnia.
Do programu zasiadasz wtedy, kiedy czujesz, że masz na to czas i ochotę.

NAUKA OD DESKI, DO DESKI - W TEORII I PRAKTYCE

Czyli jednym zdaniem: nauka po ludzku. Uczę Cię tak, jak sama chciałabym być uczona.

Analizujemy przepisy, orzeczenia, interpretacje w prosty i przystępny sposób.

Wyznaję zasadę: nie tłumacz jednego przepisu innym!

3 powody, dla których powinnaś dołączyć...

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI I KOMPETENCJE

POŚWIADCZONE CERTYFIKATEM

Lekcje ułożone są w specjalny sposób, który ma na celu maksymalne ułatwienie Ci nauki - poprowadzę Cię przez VAT krajowy krok po kroku. Zaczniesz od zupełnych podstaw, aby płynnie przejść do skomplikowanych rozliczeń na poziomie krajowym. Będziesz uczyła się zarówno na codziennych sytuacjach, jak i na tych trudnych przypadkach, a wszystkie Twoje zdobyte umiejętności poświadczę certyfikatem.

dostęp do bazy aktualnej wiedzy na wyciągnięcie ręki

Bazy z rozwiązaniami kilkuset problemów - bez wyczekiwania na infolinii i bez przesiadywania na forach internetowych. Pełnia wiedzy dostępna w panelu Studenta

dożywotni dostęp do grupy wsparcia 

Na której toczą się dyskusje na szeroko pojęte tematy VAT-owskie, Studenci wzajemnie się wspierają, a wszystkie zadania, które robisz, sprawdzają eksperci Szkoły Księgowości.


Kurs VAT w Praktyce Basic od środka

Lekcje video

Oglądaj kiedy chcesz i ile razy chcesz. Potrzebujesz wrócić do tematu? Nie ma problemu.

Lekcje ekranowe 

Pokażę Ci jak rozliczyć VAT krajowy w programie komputerowym dokładnie tak, jak wygląda to w praktyce.

Notatki, schematy 

Sprawdź, wydrukuj i działaj według podanych wskazówek!

Opracowane akty prawne

Wybrany zbiór aktualnych przepisów podatkowych kompleksowo opracowany tematycznie.

oraz dodatkowo MEGA Sekcja Bonusowa

Rysowanki

Notatki do każdego modułu w formie graficznego podsumowania najważniejszych punktów, aby łatwiej przyswoić swoją wiedzę.

Quizy na koniec modułu

Sprawdź swoją wiedzę dzięki krótkiemu quizowi, zanim przejdziesz do następnego modułu.                      

Ściągawki do wydruku

Najważniejsze informacje w formie tabeli, wykresów, wypunktowania - w sam raz, aby szybko rzucić okiem i przypomnieć sobie konkretny temat. 

Checklisty i procedury

Zdarza Ci się zapomnieć o czymś istotnym rozliczając różne transakcje? Z pomocą przyjdą opracowane procedury w formie checklisy - teraz zrobisz wszystko od A do Z i o niczym nie zapomnisz.

Druki i formularze

Zebrane w jednym miejscu druki i formularze - zgłoszenia, pisma i zawiadomienia dotyczące podatku VAT. Specjalnie dla Ciebie - na wyciągnięcie ręki.

SPRAWDŹ OPINIE STUDENTÓW O PROGRAMIE

Justyna

Uporządkowanie wiedzy i nauka nowości

Kurs Basic mam ukończony. Był dla mnie uporządkowaniem wiedzy, ale też nauczyłam się czegoś nowego. Do tej pory nie miałam do czynienia z VAT marżą, więc to dla mnie była nowość. Teraz nadrabiam Advance. Jestem w połowie. Z tego kursu już na tym etapie dowiedziałam się sporo nowych rzeczy. Tym bardziej się cieszę, że zdecydowałam się uczestnictwo w obu kursach.

Ewelina

Kopalnia wiedzy i ogrom materiałów

Polecam z całego serca kurs VAT Combo. Dostęp do kursu został wykupiony w lutym, ustawa Vat cały czas się zmienia a Pani Ania i cały jej zespół dokłada wszelkich starań aby materiały były aktualizowane wciąż na bieżącą. Dostęp do wszelkich aktualizacji trwa rok co jest ogromnym plusem w obecnych czasach. Kurs to kopalnia wiedzy, można sobie dzięki niemu uzmysłowić czy pewne rzeczy robi się dobrze lub poszerzyć swoją wiedzę - tak jak w moim przypadku. Do każdego modułu jest ogrom materiałów w różnych formach - każdy znajdzie coś dla siebie. Najważniejszym jest, że lekcji są treściwe, nie ma przynudzania - sama esencja wiedzy. Kolejnym plusem jest dostęp do tajnej grupy na Facebooku gdzie oprócz zadań domowych użytkownicy dzielą się swoimi przemyśleniami lub przykładami ze swojej pracy. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z kursów Szkoły Księgowości. Polecam Ewelina Majka. 

Monika

Ten kurs to nauka praktycznego księgowania

Kurs jak dla mnie na bardzo wysokim poziomie. Super jest to, że można nauczyć się praktycznego księgowania. Pracuję na optimie od trzech miesięcy i bardzo się cieszę, że mam możliwość praktycznego przećwiczenia zadań. Osobiście najpierw przerobiłam moduł pierwszy a dopiero teraz przeszłam do Advance.

Klaudia

Robiłam kurs w swoim tempie

Moje wrażenia z kursu są bardzo dobre! Z pewnością będę go polecać! Wszystko jest rzetelnie i dokładnie przekazywane (....) Jak tylko mogę to siadam do kursu i staram się robić kolejne lekcje i zadania. Dużym plusem kursu jest to, że właśnie taką mamy możliwość - robić go w swoim tempie plus dostępność do niego przez rok, z tego też względu się na niego zapisałam.

Magda

Konkretna wiedza, której potrzebowałam

Kurs jak najbardziej ok. Bardzo mi się podoba przekazanie konkretnej wiedzy, której potrzebowałam, bo nigdy z VAT-em nie miałam do czynienia. Bardzo czytelne materiały i plus, że mogę do wszystkiego wrócić w każdym momencie.

Anna

Prosty sposób na podejście do tematu - polubiłam VAT!

Wrażenia po kursie bardzo pozytywne u mnie. Kurs napakowany wiedzą i przedstawia w prostszy sposób podejście do tematu. Polubiłam VAT, nie jest dla mnie tak skomplikowany jak był. Rozjaśniły mi się kwestie głównie WNT WDT import i eksport usług. Tego się bałam często.

Kasia

Najlepiej zainwestowane pieniądze

Bardzo wartościowy kurs, absolutnie nie żałuję że kupiłam (...) W życiu zawodowym korzystam na bieżąco z notatek PDF z kursu. W ogóle bardzo dobrze są opracowane i fajnie się w nich szuka informacji. Naprawdę najlepiej zainwestowane pieniądze. A korzystałam z kursów online jeszcze w dwóch innych szkołach. A wasza szkoła najwięcej informacji mi dała, najbardziej czytelnie, rzetelnie opracowanych. Będę polecać koleżankom z branży.

Joanna

Dużo wiedzy w kompleksowej formie

Kurs jest bardzo ciekawy. Według mnie zawiera dużo wiedzy z tego zakresu, bardzo dobrze, że jest w formie kompleksowej. Kurs Advance jest dobrym uzupełnieniem do kursu Basic.

SZKOŁA KSIĘGOWOŚCI w liczbach...

+11 tys.

STUDENTÓW

+100 tys.

MATERIAŁÓW

10

PROGRAMÓW

AGENDA KURSU

MODUŁ - Plan gry

01

1. Powitanie
2. Plan nauki
3. Efekt końcowy
4. Instalacja Programu
5. Prawo....  a VAT
6. Gdy ustawa jest niezgodna z dyrektywą...
7. Ogólna zasada VAT - o co chodzi?
8. Zadanie domowe

MODUŁ 2 - Zaprzyjaźnij się z podatnikiem!

02

1. Powitanie
2. Kim jest podatnik VAT?
3. Kto nie musi być czynnym podatnikiem VAT?
4. Kto musi być podatnikiem VAT?
5. Podatnik VAT - zagraniczny?  Kiedy i dlaczego?
6. Który urząd wybrać? Czyli parę słów o właściwości…
7. Rejestracja do VAT - kiedy możemy nie zostać zarejestrowani?
8. Najem prywatny a VAT?
9. Ewidencja podatników VAT… co dla nas oznacza?
10. Kiedy tracimy status czynnego podatnika VAT?
11. Organy publiczne jako podatnik VAT
12. Mały podatnik VAT czy zawsze łatwiej?
13. Kim jest tajemniczy przedstawiciel podatkowy?
14. Parę słów o białej liście
15. Jak sprawdzić kontrahenta i rachunek bankowy?
16. Wypełniamy VAT-R - zgłoszenie i aktualizacja
17. Ustawiamy parametry VAT w Comarch Optima
18. Zadanie domowe

MODUŁ 3 - Co w końcu podlega temu opodatkowaniu?!

03

1. Powitanie
2. Co podlega opodatkowaniu VAT, a co nie podlega?
3. Czym jest dostawa towarów i czy zawsze musi być przeniesienie własności?
4. Czym jest towar według VAT?
5. Kiedy mamy do czynienia z usługą?
6. Nieodpłatna dostawa towarów i usług
7. Prezenty o małej wartości, gratisy, próbki i takie tam…
8. Oj te świadczenia/ dostawy na rzecz pracowników …
9. Samochody używane dla celów prywatnych a VAT
10. Data obowiązku podatkowego w VAT
11. Zaliczka a obowiązek podatkowy
12. Dostawy i usługi ciągłe, długoterminowe i etapowe  a VAT 

13. Podstawa opodatkowania - co i ile?
14. Stawki VAT - wielka zagadka?
15. Nowa matryca stawek VAT
16. Wiążąca Informacja stawkowa
17. Wprowadzamy dokumenty sprzedażowe do Comarch Optima
18. Zadanie domowe

MODUŁ 4 - Odliczenia w VAT - czyli to, co przedsiębiorca lubi najbardziej

04

1. Powitanie
2. Kiedy możemy odliczyć VAT?
3. Terminy i podstawa odliczenia VAT
4. Czy wydanie towaru/wykonanie usługi ma wpływ na prawo odliczenia VAT?
5. Przedawnienie prawa do odliczenia VAT
6. NKUP a odliczenie VAT
7. Odliczenie VAT z pustych faktur
8. Odliczenie VAT a błędy na fakturach warunki + podstawa odliczenia
9. Ograniczenia w odliczeniu VAT
10. Klasyfikacja samochodów dla celów VAT
11. Odliczenie VAT od samochodów
12. Ewidencja przebiegu pojazdów dla celów VAT
13. VAT-26 - kiedy i jak wypełnić?
14. Zmiana sposobu wykorzystania samochodu a VAT
15. Reprezentacja i reklama a VAT
16. Sprzedaż samochodu osobowego a VAT
17. Wprowadzamy koszty do rejestru zakupu w Comarch Optima
18. Odliczenie VAT od zakupów w "nowych" zawodach - vloger, bloger, influencer
19. Zadanie domowe

MODUŁ 5 - Skróty nie na skróty: MPP, VAT-RR i VAT marża

05

1. Powitanie
2. Kiedy obowiązuje MPP
3. Sprzedaż i korekty z MPP
4. Przelewy MPP
5. Zaliczka, przelewy zbiorcze a MPP
6. Sankcje za MPP
7. Dysponowanie środkami na rachunku VAT
8. Metoda kasowa - zasady ogólne
9. Zmiana sposobu rozliczenia VAT na/z metody kasowej
10. Kim jest i jak się rozlicza rolnik ryczałtowy?
11. Zakup od rolnika ryczałtowego
12. Zapłata po terminie a odliczenie VAT z Faktury RR
13. VAT marża - towary używane - kiedy?
14. VAT marża - towary używane - jak?
15. VAT- marża - turystyka
16. Wprowadzamy fakturę VAT-RR do Comarch Optima
17. Wprowadzamy fakturę VAT marża do Comarch Optima
18. Zadanie domowe  

MODUŁ 6 - VAT-owy szejk - czyli działalność (z)mieszana

06

1. Powitanie
2. Czym jest działalność mieszana?
3. Odliczenie VAT według prewspółczynnika
4. Współczynnik sprzedaży w JST
5. Współczynnik sprzedaży w samorządowej jednostce budżetowej
6. Współczynnik sprzedaży w zakładzie budżetowym
7. Współczynnik sprzedaży w samorządowej i państwowej instytucji kultury
8. Współczynnik sprzedaży w uczelni publicznej i instytucie badawczym
9. Ustalenie pierwszego prewspółczynnika
10. Wydatki na samochody osobowe a działalność mieszana
11. Korekta roczna z tytułu sprzedaży mieszanej
12. Korekta VAT dla nieruchomości kupionych i wytworzonych a sprzedaż mieszana
13. Korekta VAT dla środków trwałych związku ze zmianą przeznaczenia
14. Korekta VAT dla inwestycji wieloletniej
15. Korekta VAT a modernizacja środków trwałych
16. Utrata środka trwałego a korekta VAT (kradzież, zniszczenie)
17. ZFŚS a VAT?
18. Wprowadzamy koszty dla działalności mieszanej do rejestru zakupu
19. Zadanie domowe 

MODUŁ 7 - Faktury, noty i cała ta papierologia!

07

1. Powitanie
2. Faktura VAT - podatnik czynny i zwolniony
3. Faktury korygujące, korygujące do zera
4. Zbiorcze faktury i zbiorcze faktury korygujące
5. Faktury uproszczone
6. Samofakturowanie
7. Kursy walut a faktura
8. Nota korygująca
9. MPP, OO i inne takie a faktura
10. Faktury elektroniczne
11. System EDI
12. Faktura elektroniczna a zamówienia publiczne
13. Faktura zaliczkowa i końcowa do zaliczki
14. Wystawiamy faktury VAT w Comarch Optima
15. Refakturowanie, refaktura i nie-VAT-owca
16. Anulowanie faktury
17. Duplikaty a VAT
18. Nieterminowe wystawienie faktury (przed i po)
19. Centralny rejestr faktur
20. PKWIU, CN, GTU na fakturze
21. Przechowywanie faktur i JPK FA
22. Zadanie domowe

MODUŁ 8 - Kasę da się oswoić (nawet fiskalną)

08

1. Powitanie
2. Kto musi mieć kasę
3. Zwolnienia z kas
4. Kasy online i wirtualne i CRK
5. Paragon, raporty miesięczne i dobowe
6. Faktura do paragonu
7. Zwrot do paragonu
8Obowiązek szkoleń pracowników
9. Kara za nieewidencjonowanie na kasie
10. Oznaczenia stawek na kasie i zero techniczne
11. Przechowywanie dokumentów fiskalnych
12. Ulga na zakup kasy
13. Sprzedaż na allegro a paragony
14. Raport fiskalny w Comarch Optima
15. Zadanie domowe

MODUŁ 9 - Ewidencje, zwroty, NADwyżki i NADpłaty - czyli NADksięgowość

09

1. Powitanie
2. Rejestr zakupu, sprzedaży  i rejestr VAT marża
3. VAT do przeniesienia i do zwrotu
4. Kiedy spodziewać się kontroli przy zwrocie?
5. Brak sprzedaży i  zabezpieczenie majątkowe w związku ze zwrotem
6. Nadpłata w VAT
7. Wprowadzenia do JPK
8. Rejestr zakupu a JPK VAT
9. Rejestr sprzedaży a JPK VAT
10. Omówienie kodów GTU – cz. I
11. Omówienie kodów GTU – cz. II
12. Omówienie kodów GTU – cz. III
13. Rejestr sprzedaży – kody transakcji cz. I
14. Rejestr sprzedaży – kody transakcji cz. II
15. Rejestr sprzedaży -kody dokumentów i sprzedaż detaliczna
16. Błędy w JPK i zmiany
17. JPK VAT, VAT-UE w Comarch Optima
18. Zadanie domowe

MODUŁ 10 - Kiedy noga się powinie - sankcje i postępowania

10

1. Powitanie
2. Sankcje za wadliwe i nierzetelne faktury
3. Kiedy możesz mieć zablokowany rachunek bankowy?
4. Dodatkowa sankcja w VAT (15,20,30 i 100%)
5. Inne sankcje w VAT
6. Sankcje – MPP
7. Ulga na złe długi - zasady
8. Kontrola podatkowa
9. Czynności sprawdzające w VAT
10. Postępowanie podatkowe w VAT
11. Slim VAT – założenia
12. Korekta VAT-ZD w Comarch Optima
13. Zadanie Domowe

MODUŁ 11 - Co dalej?

11

1. Powitanie
2. Likwidacja a VAT
3. Komis
4. Barter
5. Spotkania integracyjne, jubileuszowe a VAT
6. Sprzedaż na próbę
7. Premia pieniężna (sprzedaż premiowa)
8. Rabat pośredni
9. Co dalej?

Kim jestem i dlaczego chcę Cię nauczyć VAT?

Nazywam się Anna Leńczowska i od 20 lat pomagam przedsiębiorcom w zakresie podatków, księgowości i prawa.


 • Jestem Biegłą Rewidentką i Doradczynią Podatkową. 13 lat pracowałam jako główna księgowa. Od 13 lat prowadzę z powodzeniem własne biura rachunkowe.
 • Ukończyłam Finanse i Rachunkowość, Handel Zagraniczny, Pedagogikę i Contract Law Course (Harvard University).
 • Od 4 lat prowadzę Szkołę Księgowości, na której stronie obecnie się znajdujesz. Mam już ponad 10000 studentów i studentek - dziękuję Wam za zaufanie!
 • Prywatnie jestem spełnioną żoną i mamą trójki dzieci :)


Stworzyłam kurs o VAT, ponieważ na rynku brakowało mi kursu "od deski do deski"poruszającego tematy proste i zawiłe dogłębnie, a nie tylko pobieżnie.


VAT jest najbardziej problematycznym i sankcjonowanym podatkiem, a dotyczy... wszystkich przedsiębiorców. Dlatego warto poznać go jak własną kieszeń! A ja Ci w tym z chęcią pomogę.

VAT W PRAKTYCE BASIC
 

Transakcje krajowe
i sprawozdawczość2497


 • Dostęp do kursu VAT Basic 24/7
 • Dostęp do kursu 12 miesięcy
 • Aktualizacje 12 miesięcy 
 • Materiały video + instruktaże 24/7
 • Materiały PDF
 • Cykliczne spotkania LIVE CALL
 • Sekcja Bonusowa
 • Tajna Grupa Wsparcia
 • Certyfikat ukończenia kursu
PAKIET COMBO 2W1

VAT Basic + VAT Advance

Transakcje krajowe

i międzynarodowe 
5297
 
 • Dostęp do kursów VAT Basic+ VAT Advance 24/7
 • Dostęp do kursów 12 miesięcy
 • Aktualizacje 12 miesięcy 
 • Materiały PDF
 • Cykliczne spotkania LIVE CALL
 • Sekcja Bonusowa
 • Tajne Grupy Wsparcia
 • Certyfikat ukończenia kursów

NOWOŚĆ: MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI 

ODROCZONEJ W SPŁACIE ORAZ RATY 0%

Raty

100%

GWARANCJI ZWROTU

POKOCHAJ TEN KURS ALBO ZWRACAMY PIENIĄDZE

Wszystkie materiały przygotowałam w taki sposób, aby dały Ci 10 razy więcej wartości, niż oczekujesz. Jeżeli jednak z jakichś powodów kurs nie będzie dla Ciebie odpowiedni, to wystarczy, że napiszesz na adres: szkola@szkolaksiegowosci.pl a zwrócę Ci 100% Twojej wpłaty!


Okres gwarancji to aż 30 dni od dnia zakupu.


Moim celem jest przekazanie Ci jak największej wartości merytorycznej i udowodnienie, że kurs ten realnie zwiększy Twoje kompetencje zawodowe.

Pytania i Odpowiedzi

Kiedy rozpoczyna się kurs i jak długo trwa?

Czy ten kurs jest dla mnie jeśli dopiero chcę zacząć uczyć się księgowości?

Jak długo mam dostęp do tego kursu?

Czy jest możliwość płatności ratalnej?

Jak mogę zalogować się do Panelu Studenta?

Co w przypadku, gdy uznam że ten kurs nie jest jednak dla mnie?

Jakie zadania będę otrzymywać w kursie? Czy muszę je wykonywać?

Czy ten kurs jest mnie jeśli już rozliczam podatek VAT?

Czy dostanę cały kurs od razu?

Czy muszę rozwiązać test na koniec kursu?

Czy muszę księgować dokumenty w Comarch Optima?  

W jaki sposób mogę zapłacić za kurs?

Czy otrzymam fakturę za zakup kursu?

Co jeżeli mam inne pytanie?

MASZ PYTANIA?

Napisz na adres: szkola@szkolaksiegowosci.pl

>
Na jaki adres wysłać informacje o bezpłatnym szkoleniu o podatkach, księgowości i nie tylko
>