Nauczę Cię Zamykać Rok na księgach rachunkowych

od A do Z oraz Przygotuj perfekcyjne Sprawozdania Finansowe

ZAPISY ZAMKNIĘTE

00
DNI
00
GODZIN
00
MINUT
00
SEKUND

ZGODNE Z PRZEPISAMI NOWEGO POLSKIEGO ŁADU

Jesteś gotowa/y na  zamknięcie 2023 roku - księgi rachunkowe, sprawozdanie, PIT, CIT, VAT i inne?

A może dopiero masz zamiar przygotować plan działania i wzory dokumentów, na które zawsze brakuje Ci czasu?

Ile razy nie zdążyłaś/eś uzupełnić do końca dokumentacji inwentaryzacyjnej?

- brakowało Ci protokołów weryfikacyjnych - jak się w ogóle do tego zabrać i kiedy, gdy czas goni?

- czy jesteś pewna/y wyceny składników majątku do bilansu? A czy przypadkiem nie zapomniałaś/eś o odpisach na utratę wartości, weryfikacji stawek amortyzacyjnych i rezerwach?

- czy dobrze ujawniasz salda w bilansie i rachunku zysków i strat? a może potem tłumaczysz się w banku co składa się na daną pozycję i dlaczego?

- nie jesteś pewna/y czy wszystko robisz dobrze, a tu badanie sprawozdania tuż, tuż. A jak coś będzie nie tak?

Przestań się martwić, zacznij działać.


Dołącz do programy Zamknięcie roku i Sprawozdania Finansowe Praktyce, a żadna dokumentacja inwentaryzacyjna, testy i odpisy nie będą Ci straszne.

Przygotujesz się na czas, aby sprytnie i szybko zamknąć rok oraz zrobić sprawozdania finansowe. 

Czekam na Ciebie w Programie :) 

Ucz się kiedy chcesz i gdzie chcesz z dostępem 24/7

W Panelu Studenta znajdziesz  

- nagrania video z  wyjaśnieniem zagadnień i przepisów od praktycznej strony,

- nagrania video z instruktażem przygotowania sprawozdania finansowego,

- materiały pdf, opracowane akty prawne, notatki

- zadania domowe - typu case study, tworzenia dokumnetacji, przygotowywania SF
- sekcję bonusową ze wzorami dokumentów

- praca na bazie księgowej z zapisami i obrotami - przygotowanie realnych sprawozdań : bilansu, rachunku zysków i strat w 2 wariantach, cash flow (wszystkie typy przepływów), zestawienie zmian w kapitale

ZAPISY ZAMKNIĘTE


Kluczowe informacje o kursie

Sprawdź jak działamy

Czas trwania kursu

Kurs obejmuje 13 modułów, które są udostępniane co tydzień. Od daty zakupu masz dostęp do kursu oraz aktualizacji przez 12 miesięcy.


Kurs Online

Kurs w 100% odbywa się online  – wystarczy dostęp do Internetu. Otrzymujesz dostęp do filmów, materiałów, ćwiczeń, zebranych aktów prawnych, które możesz pobrać. Uczysz się o dowolnej porze.

Przekrojowy materiał

Kurs obejmuje kwestie księgowe, podatkowe i obowiązków płatników z zakresu zamykania roku - od mikro jednostek po spółki giełdowe. Tak kompleksowego podejścia zamknięcia roku i sprawozdań finansowych, nie znajdziesz nigdzie indziej!

Certyfikat

Po ukończeniu kursu, otrzymasz certyfikat, który wyślemy do Ciebie na wskazany adres. Dodatkowo do certyfikatu będzie dołączona jego agenda, dla potwierdzenia zdobytych kwalifikacji.


Właściwa kolejność zagadnień

Moduły w kursie są ułożone w odpowiedniej kolejności, tak aby ułatwiać Ci naukę. To, czego nauczysz się w początkowych modułach, pozwoli Ci skutecznie opanować materiał w kolejnych częściach. Z tego powodu przewidziałam stopniowe udostępnianie modułów, zamiast do całego kursu na raz.Grupa Wsparcia

Wraz z kursem otrzymujesz dostęp do tajnej grupy na DISCORD, której zadaniem jest wzajemne wspieranie się i motywacja do działania. W grupie możesz zadawać pytania, dzielić się wnioskami i wyjaśniać swoje wątpliwości. Dodatkowo, cyklicznie spotkamy się LIVE, aby przeanalizować postęp nauki.

Nowe kompetencje - cały proces

Tak naprawdę liczą się realne kompetencje, wiedza nie wystarczy. Znajomość procesu gwarantuje skuteczność działania.  Nowe kompetencje oznaczają lepszą pozycję w stosunku do konkurencji, pozwalają na rozwój zawodowy, także finansowy.

Treściwe, ale krótkie lekcje

Wiem, że trudno Ci wygospodarować czas, na  podnoszenie kwalifikacji.  Praca, klienci, zwłaszcza przed 20-stym kocioł i nadgodziny. Lekcje przygotowałam w postaci pigułek wiedzy, bez zbędnego gadania - sama esencja. Bardzo mi zależy, abyś skutecznie i szybko podniosła swoje kwalifikacje, bez poświęcania czasu przeznaczonego na relaks i rodzinę - księgowy też człowiek i musi odpoczywać.

Co Absolwenci  mówią o Szkole Księgowości?

Wioletta

Co dał mi kurs "Sprawozdania Finansowe w praktyce"? -

 przede wszystkim spokój i pewność, że bez problemu pierwszy raz przejdę badanie ksiąg przez biegłego rewidenta. Mimo ponad 20 lat praktyki na pełnych księgach, jako główna księgowa, obawiałam się, że coś może pójść nie tak. Na kursie dostałam wzory dokumentów, mnóstwo informacji, zarówno o bieżących przepisać zebrane w całość, jak i o sposobie badania przez biegłego. Czytam zmiany na bieżąco, jednak tutaj wszystko mamy na dany temat w jednym miejscu. Polecam gorąco, dla każdego - i tych, którzy zaczynają przygodę z pełnymi księgami i pierwszy raz będą z wypiekami na twarzy robić bilans, i tych, którzy sprawozdania finansowe robili wielokrotnie, bo zawsze można dowiedzieć się czegoś nowego, coś poprawić czy udoskonalić .

Monika

Z wielką radością

informuję, że udało mi się ukończyć kurs. Ogromnie się cieszę, że mogłam w nim uczestniczyć i poszerzyć swoją wiedzę z zakresu ksiąg handlowych. Każda z lekcji została przygotowana bardzo dobrze, tematy w nich poruszane zostały jasno i konkretnie wytłumaczone, a co dla mnie najważniejsze i najbardziej mi się podobało w tym kursie to mocno praktyczne podejście do każdego z tematów.

Maria

Podziękowanie


Witam.Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy Pani Ani.

Widać fachowość i kompetentność, oraz ogrom pracy włożony w przygotowanie kursu. Teoria i praktyka w zrozumiały sposób przekazana. 

Bardzo dziękuję i gorąco polecam bo WARTO

Anna

Dziękuję bardzo za ten kurs

Przerobiłam już wszystkie tygodnie kursu, ale jeszcze często wracam do niektórych lekcji, aby poukładać sobie zdobytą wiedzę w głowie :) Jestem bardzo zadowolona z kursu, zdobyłam na nim bardzo dużo wiedzy praktycznej. Ponadto bardzo odpowiada mi forma kursu (online) gdyż materiał mogę przerabiać w odpowiednim dla mnie czasie i tempie oraz wracać do nagrań. Dziękuję bardzo za ten kurs

Sabina

Już po raz trzeci

uczestniczyłam w kursie w Szkole Księgowości i po raz kolejny jestem bardzo zadowolona. Kursy on-line mają to w sobie, że można je przerabiać w każdej wolnej chwili, dlatego są one takie praktyczne. Dziękuję, że mogłam w nich uczestniczyć ;) Pani Ania po raz kolejny udowodniła swoją ogromną wiedzę i umiejętności, które w tak łatwy sposób przekazuje swoim uczniom. A możliwość wykorzystania teorii w praktyce jest dużym atutem tego kursu.

Izabela

Jeszcze raz dziękuję

Z racji tego, że skończyłam już kurs chciałam serdecznie podziękować pani Ani za stworzenie tego kursu. Dzięki temu kursowi w końcu polubiłam księgowość. Już nawet była okazja do sprawdzenia mojej wiedzy nabytej podczas kursu. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej dostałam obrotówkę i musiałam zrobić uproszczony bilans i rzis. I mi się wszystko zgodziło. Jeszcze raz dziękuję.

Czy ten kurs jest dla Ciebie?

Zastanawiasz się czy ten program jest dla Ciebie odpowiedni?

1

Prowadzisz biuro rachunkowe

Rozliczasz spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki komandytowe - ale raczej są to małe podmioty. Zastanawiasz się, czy prawidłowo zamykasz rok i przygotowujesz sprawozdanie finansowe. Nie wiesz jak zautomatyzować operacje dotyczące zamknięcia roku. Chcesz prowadzić księgi większych podmiotów. Po ukończeniu programu, żadna spółka nie będzie Ci straszna, bez problemu sporządzisz SF nawet spółki giełdowej. 

2

Prowadzisz pełne księgi

Prowadzisz już od jakiegoś czasu księgi rachunkowe, ale masz mnóstwo pytań dotyczących zamknięcia roku. Wprawdzie robiłaś już sprawozdania, ale cash flow to nie jest to w czym czujesz się pewnie. W dodatku Twoja spółka wkrótce będzie badana przez biegłego rewidenta - nie wiesz jak się na to przygotować. Jest na to rozwiązanie - w programie omawiam wszystkie obszary zakresu SF oraz przygotowania do badania.

3

Chcesz awansować na samodzielne stanowisko

Pracujesz już od dłuższego czasu w księgowości. Marzy Ci się awans na samodzielne stanowisko, a może nawet na głównego księgowego...

Ale to przecież tyle do nauczenia i duża odpowiedzialność. Nie martw się za 13 tygodni - nie będziesz się jej obawiać - po prostu będziesz pewna tego co robisz.

4

Zamykasz już samodzielnie rok, ale masz mnóstwo pytań

Czy te przepisy muszą tak często się zmieniać? W dodatku zamknięcie roku oznacza mnóstwo dodatkowej pracy, a i tak masz jej mnóstwo na bieżąco przy zamykaniu miesiąca. A tu już inwentaryzacja, rozliczenia roczne płatnika składek, PIT, IFT, CIT, sprawozdanie, i jeszcze proporcja VAT przy sprzedaży mieszanej...Jak to ogarnąć w tak krótkim czasie? Spokojnie, za 13 tygodni będziesz gotowa szybko i skutecznie zamknąć rok i przygotować SF.

Bonus

Co znajdziesz w sekcji bonusowej?

Pokochasz tą część programu - zamiast przygotowywać samodzielnie wszystkie szablony, druki, dokumentacje - skorzystaj z moich wzorów.

Bonus 1
Dokumentacja inwentaryzacyjna

protokoły inwentaryzacyjne, protokoły weryfikacji, arkusze wyceny rozrachunków w walucie, arkusze wyceny bilansowej zobowiązań, protokoły inwentaryzacyjne środków pieniężnych, środków trwałych, zapasów i innych składników majątku.

Bonus 2
Checklisty do wszystkich etapów zamknięcia roku

ujęcie bilansowe, CIT, VAT, PFRON, PIT

Bonus 3
Wycena podatku odroczonego

aktywa, rezerwy, aktualizacje wycen

Bonus 4
Dokumentacja testów na utratę wartości

metody, uproszczenia, dokumentacjaBonus 5
Szablony elementów sprawozdań finansowych

wprowadzenie, informacja dodatkowa, rachunek zysków i strat w 2 wariantach, cash flow, zestawienie zmian kapitale


Bonus 6
Schemat 
e-sprawozdań w Comarch Optima

powiązanie z innymi modułami

Bonus 7
Wycena rezerw

na świadczenia pracownicze, gwarancje i inne tytuły - algorytmy wyliczeń i dokumentacja rezerw


Bonus 8
Schematy dla Comarch Optima dla wszystkich elementów sprawozdania finansowego

bilans, rachunek zysków i strat - wariant kalkulacyjny i porównawczy, cash flow, zestawienie zmian w kapitale

Bonus 9
Operacje na przełomie roku, błędy lat ubiegłych

ujawnianie - schemat działania

Kim jestem i dlaczego stworzyłam kurs

o zamknięciu roku
i sprawozdaniach finansowych?

Nazywam się Anna Leńczowska i od ponad 21 lat pomagam przedsiębiorcom w zakresie podatków, księgowości i prawa.


Moja droga wykształcenia:

 • na Akademii Ekonomicznej w Krakowie ukończyłam Stosunki Międzynarodowe – specjalność Handel Zagraniczny;
 • zrobiłam również studia podyplomowe na kierunku Finanse i Rachunkowość;
 • umiejętności nauczycielskie wykształciłam na kierunku Pedagogiki, gdzie uzyskałam dyplom Nauczycielki rachunkowości i ekonomiki przedsiębiorstw;
 • dodatkowo, na Harvardzie (Harvard University) ukończyłam Contract Law Course.


W pracy:

 • 13 lat pracowałam na stanowisku głównej księgowej;
 • od ponad 14 lat prowadzę własne biura rachunkowe;
 • zdobyłam tytuł Biegłego Rewidenta;
 • jestem Doradcą Podatkowym
 • brałam udział w badaniu licznych sprawozdań finansowych, w tym spółek giełdowych i podmiotów z branży finansowej;
 • od 16 lat wdrażam system ERP Comarch Optima.


A co poza pracą?

 • jestem spełnioną żoną i mamą trójki dzieci;
 • prowadzę Szkołę Księgowości, na której stronie obecnie się znajdujesz (mam już ponad 22 000 studentów i studentek – dziękuję Wam za zaufanie!)
 • ciągle się uczę i uzupełniam swoją wiedzę :)

Stworzyłam kurs o zamykaniu roku i przygotowaniu sprawozdań, aby wykorzystując własne doświadczenia pomóc księgowym skutecznie i szybko zamykać rok i przygotowywać SF.

Opis Programu

Sprawdź co będziemy robić w kursie

Moduł 1

Plan Gry

1. Powitanie

2. Plan nauki

3. Jak studiować?

4. Efekt końcowy

5. Instalacja Comarch Optima

6. Wycena bilansowa a bieżąca

7. Elementy sprawozdania finansowego

8. Zadanie Domowe

BONUS 1: Instrukcja instalacji Comarch Optima

Moduł 2

Wprowadzenie do sprawozdań finansowych


1. Powitanie

2. Rok obrotowy i jego zmiana

3. Zmiana polityki rachunkowości

4. Czym są wartości szacunkowe

5. Jak korygować błędy lat ubiegłych

6. Czym jest porównywalność danych?

7. Zdarzenia po dniu bilansowym

8. Odpowiedzialność za sprawozdanie finansowe

9. Ogłaszanie sprawozdań finansowych

10. Check lista - techniczne czynności związane z zamknięciem roku

11 Zadanie Domowe 

Moduł 3

Wyceny bilansowe - aktywa trwałe


1. Powitanie

2. Wycena bilansowa środków trwałych

3. Wartości niematerialne i prawne - wycena bilansowa

4. Okresowa weryfikacja amortyzacji

5. Odpisy na utratę wartości

6. Wycena bilansowa środków trwałych w budowie

7. Inwentaryzacja środków trwałych i WNiP

8. Wycena bilansowa należności długoterminowych

9. Wycena bilansowa inwestycji długoterminowych

10. Klasyfikacja instrumentów finansowych

11. Wartość godziwa

12. Skorygowana cena nabycia

13. Skutki wyceny dla CIT i UoR

14. Test na utratę wartości aktywów trwałych

15. Praktyczne wskazówki zamknięcia roku w zakresie aktywów trwałych

16. Zadanie Domowe

Moduł 4

Wyceny bilansowe - aktywa obrotowe


1. Powitanie

2. Wycena bilansowa produktów

3. Wycena bilansowa towarów i materiałów

4. Wycena bilansowa produkcji w toku

5. Wycena bilansowa umów długoterminowych

6. Odpisy na utratę wartości zapasów

7. Inwentaryzacja zapasów

8. Wycena bilansowa i inwentaryzacja RMK

9. Wycena bilansowa należności

10. Odpisy na utratę wartości należności

11. Inwentaryzacja należności

12. Inwestycje krótkoterminowe a instrumenty finansowe
13. Wycena bilansowa inwestycji krótkoterminowych
14. Inwentaryzacja inwestycji krótkoterminowych
15. Praktyczne wskazówki zamknięcia roku w zakresie aktywów obrotowych

16. Zadanie domowe

Moduł 5

Wyceny bilansowe - pasywa


1. Powitanie

2. Wycena bilansowa kapitałów

3. Rezerwy a zobowiązania warunkowe

4. Rezerwa na świadczenia emerytalne

5. Rezerwa na inne zobowiązania

6. Wycena bilansowa zobowiązań

7. Zaliczki na dostawy - wycena

8. Zobowiązania publicznoprawne - wycena

9. Inwentaryzacja zobowiązań

10. Fundusz specjalne - wycena bilansowa 

11. RMP - wycena bilansowa

12. Od zysku do dochodu - różnice trwałe i przejściowe

13. Aktywa i rezerwy na podatek odroczony

14. Praktyczne wskazówki zamknięcia roku w zakresie pasywów

15. Zadanie Domowe

Moduł 6

Rachunek zysków i strat oraz zestawienie zmian w kapitale


1. Powitanie

2. Warianty rachunku zysków i strat

3. Ustalenie wyniku finansowego w księgach

4. Różne opcje podziału zysku w księgach

5. Rachunek zysków i strat - wersja porównawcza w Comarch Optima

6. Rachunek zysków i strat - wersja kalkulacyjna w Comarch Optima

7. Co wykazujemy per saldo w rachunku zysków i strat?

8. Struktura zestawienia zmian w kapitale

9. Błędy lat ubiegłych w zestawieniu zmian w kapitale

10. Obniżenia kapitału w zestawieniu zmian w kapitale

11. Pozostałe kapitały w zestawieniu zmian w kapitale

12. Zestawienie zmian w kapitale w Comarch Optima

13. Zadanie domowe

Moduł 7

Cash flow


1. Powitanie

2. Warianty cash flow

3. Działalność operacyjna - metoda pośrednia

4. Działalność operacyjna - metoda bezpośrednia

5. Działalność inwestycyjna - wpływy

6. Działalność inwestycyjna - wydatki

7. Działalność finansowa - wpływy

8. Działalność finansowa - wydatki

9. Podsumowanie cash flow

10. Cash flow w Comarch Optima - metoda pośrednia

11. Zadanie Domowe


Moduł 8

Informacja dodatkowa i wprowadzenie do sprawozdania finansowego


1. Powitanie

2. Zakres informacji we wprowadzeniu do sprawozdania finansowego

3. Informacje dodatkowe do bilansu

4. Informacje dodatkowe do rachunku zysków i strat

5. Kursy walut w objaśnieniach

6. Informacje dodatkowe do rachunku przepływów pieniężnych

7. Istotne umowy i informacje o wynagrodzeniach

8. Informacje zapewniające porównywalność

9. Informacje o podmiotach powiązanych

10. Połączenia jednostek w informacjach dodatkowych

11. Niepewność kontynuacji działania w notach

12. Inne istotne informacje

13. Zadanie domowe

Moduł 9

Bilans i badanie biegłego rewidenta


1. Powitanie

2. Struktura bilansu - duża jednostka

3. Sprawozdanie- mała jednostka

4. Sprawozdanie - mikro jednostka

5. Bilans w Comarch Optima

6. Kiedy badanie biegłego rewidenta?

7. Badanie wstępne a zasadnicze

8. Obszary badania sprawozdania finansowego

9. Jak przygotować księgi do badania w zakresie aktywów trwałych?

10. Jak przygotować księgi do badania w zakresie aktywów obrotowych?

11. Jak przygotować księgi do badania w zakresie pasywów?

12. Jak przygotować księgi do badania w zakresie rachunku zysków i strat?

13. Badanie zestawienia zmian w kapitale i rachunku przepływów pieniężnych

14. Noty dodatkowe a badanie biegłego rewidenta

15. Zadanie domowe

Moduł 10

Sprawozdanie z działalności,

e-sprawozdanie i analiza sprawozdań finansowych


1. Powitanie

2. Kto sporządza sprawozdanie z działalności?

3. Sytuacja spółki w sprawozdaniu z działalności

4. Wskaźniki rentowności

5. Wskaźniki płynności i zadłużenia

6. Cykl należności, zobowiązań i zapasów

7. Ład korporacyjny w sprawozdaniu z działalności

8. Informacja o społecznej odpowiedzialności biznesu

9. E-sprawozdania - terminy i obowiązki

10. E-sprawozdania w Comarch Optima

11. Zadanie domowe

Moduł 11

Zamkniecie roku CIT


1. Powitanie

2. Różnice między CIT a UoR

3. Deklaracja CIT-8

4. Deklaracja CIT-D

5. Deklaracja CIT-ST

6. Pozostałe deklaracje CIT (CIT-5, CIT-6R, CIT-7, CIT-10Z, CIT-6AR, CIT-11R)

7. Dokumentacja transakcji powiązanych

8. Deklaracja CIT-TP

9. Rozliczenie strat podatkowych

10. Procedury zamknięcia roku dla CIT

11. CIT-8 w Comarch Optima
12. Rozliczenie roczne w podatku estońskim
13. Zadanie Domowe


BONUS A: Podatek estoński - model funduszu inwestycyjnego
BONUS B: Podatek estoński - model zatrzymanych zysków
BONUS C: Podatek estoński - kto może skorzystać i jakie warunki musi spełnić
BONUS D: Podatek estoński - przejście na podatek estoński
BONUS E: Podatek estoński - wyliczenie podatku
BONUS F: Podatek estoński - przejście na zasady ogólne

Moduł 12

Podatkowe zamknięcie roku - pozostałe podatki


1. Powitanie

2. VAT- zamknięcie roku (prewspółczynnik)

3. Procedury zamknięcia roku dla VAT

4. Obowiązki roczne płatnika składek - PIT-11, PIT-4R, PIT-8C

5. Podatek u źródła

6. Deklaracja IFT-1

7. Wypłata dywidendy (PIT-8AR)

8. Sprawozdanie F-01

9. Roczne rozliczenie PFRON

10. Zadanie domowe

Moduł 13

Co dalej?


1. Powitanie

2. Uproszczenia w zakresie sprawozdań finansowych

3. Kiedy konsolidujemy?

4. Jakie jednostki stosują MSR/MSSF

5. Łączenie i podział spółek

6. Co dalej?

PAKIET PRO

Zamknięcie roku i Sprawozdania Finansowe w Praktyce

3069 zł

 • Dostęp do kursu przez 12 miesięcy
 • DOSTĘP 24/7
 • Tajna grupa wsparcia na DISCORD
 • Minimum 3 LIVE CALL
 • Materiały wideo, pdf
 • MEGA sekcja bonusowa
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Dostęp do aktualizacji według nowych przepisów!


NOWOŚĆ: MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI 

ODROCZONEJ W SPŁACIE ORAZ RATY 0%

ZAPISY ZAMKNIĘTE

00
DNI
00
GODZIN
00
MINUT
00
SEKUND

POKOCHAJ KURS LUB ZWRACAMY PIENIĄDZE

Przygotowałam materiały tak, aby dały 10x więcej wartości niż oczekujesz. Jeżeli z jakichś powodów kurs jednak nie będzie dla Ciebie odpowiedni, to wystarczy, że napiszesz na adres szkola@szkolaksiegowosci.pl i zwrócę Ci 100% Twojej wpłaty.
Okres gwarancji to 30 dni od dnia zakupu.


Naszym celem jest danie Ci jak najwięcej wartości i pokazanie Ci, że ten kurs nauczy Cię zamykać miesiąc samodzielnie na księgach rachunkowych.

Jak wygląda kurs od środka?

 • Lekcje video
 • Materiały pdf
 • Sekcja Bonusowa

PYTANIA ODPOWIEDZI

Kiedy rozpoczyna się kurs i jak długo trwa?

Sprzedaż rozpoczyna się  26.10.2023 r., , a kończy się  27.10.2023 r. o godzinie 21:00.  Po tej dacie nie będzie można dołączyć do programu.

Czy ten kurs jest dla mnie jeśli dopiero chcę zacząć prowadzić księgi rachunkowe?

Program jest kursem zaawansowanym, wymagana jest więc wiedza z zakresu księgowania operacji gospodarczych. W programie będziemy zajmować się wyłącznie zamknięciem roku, sprawozdawczością. Nie będziemy księgować operacji gospodarczych. Proponuję ukończenie przed kursem Ksiąg Handlowych w Praktyce - jako mocnej podstawy do tematów zaawansowanych.

Jak długo mam dostęp do tego kursu?

Dostęp do kursu masz przez 12 miesięcy od daty zakupu. Oprócz tego masz dostęp do zamkniętej grupy na DISCORD - w nieograniczonym czasie oraz możesz uczestniczyć w cyklicznych spotkaniach online - LIVE CALL (telekonferencjach). Masz również dostęp do aktualizacji programu przez 12 miesięcy.

Czy ten kurs jest dla mnie, jeśli prowadzę już księgi rachunkowe?

Tak, program jest przeznaczony dla osób które miały do. czynienia już z prowadzeniem ksiąg rachunkowych lub posiadają wiedzę z zakresu prowadzenia i bieżącego rozliczania miesiąca na księgach rachunkowych.  W kursie będziemy zajmować się wyłącznie zamknięciem roku, sprawozdawczością. Nie będziemy księgować operacji gospodarczych.

W jaki sposób mogę zapłacić za kurs?

Płatność za kurs następuje za pośrednictwem T-pay - do wyboru są płatności elektroniczne obsługiwane przez polskie banki oraz płatności kartą. Jest możliwość płatności ratalnej!

Jak mogę zalogować się do Panelu Studenta?

Na stronie https://szkolaksiegowosci.pl wybierz przycisk zaloguj. Loginem jest Twój adres email podany przy zamówieniu. Wygenerowane przez system hasło otrzymasz w osobnym mailu.

Czy otrzymam cały kurs od razu?

NIE. Program trwa 13 tygodni. Dodajemy nowe materiały każdego tygodnia, aby Cię nie przytłoczyć i aby cała grupa przechodziła materiał w tym samym momencie.

CZY PROGRAM COMARCH OPTIMA BĘDZIE DZIAŁAŁ NA MOIM KOMPUTERZE??

Wymagania sprzętowe i programowe dla Comarch Optima:

● Procesor firmy Intel lub AMD min. 2 GHz
● 2 GB pamięci RAM
● Dysk: 5 GB wolnej przestrzeni
● System operacyjny Windows 10; Windows 8.1; Windows Server 2012, Windows Server
2012 R2; Windows Server 2016; Windows Server 2019.
● Zalecana minimalna rozdzielczość ekranu to 1024x768
● Drukarka pracująca w systemie Microsoft Windows
● Program pracuje w oparciu o bazę Microsoft SQL Server 2012, 2014, 2016, 2017 lub
2019

jeśli masz problem techniczny z komputerem np. nie spełnia wymagań, lub nie jesteś pewny - skontaktuj się ze swoim informatykiem

Czy otrzymam fakturę za zakup kursu?

Tak. System jest zintegrowany z platformą do płatności i z usługą Fakturownia.pl, która wyśle Ci na maila fakturę po zakupie kursu.

Jakie zadania będę otrzymywać w kursie? Czy muszę je wykonywać?

W trakcie programu będziesz rozwiązywać case study analizując sytuacje i oceniając skutki podatkowo-księgowe różnych sytuacji gospodarczych, będziesz wypełniać i przygotowywać sprawozdanie finansowe, analizować sprawozdania. w różnym zakresie, księgować zdarzenia gospodarcze, przygotowywać zamknięcie roku i sprawozdanie finansowe spółki.  Zadania oparte są o realne sytuacje z mojego doświadczenia. Wykonywanie zadań ekstremalnie zwiększa efektywność nauki.  

Ukończenie 100% zadań z kursu jest warunkiem uzyskania certyfikatu. Zadania powinny być wrzucone na naszą zamkniętą grupę kursową, gdzie są przez nas sprawdzane i na tej podstawie wystawiamy certyfikat.

Czy muszę rozwiązać test na koniec kursu?

W moich kursach nie ma testów końcowych. W życiu zawodowym nie spotkasz sytuacji do rozwiązania na zasadzie wybierz a, b lub c. Tworzę kursy w taki sposób, aby maksymalnie zwiększyć kompetencje Studentów w wymiarze praktycznym.  Sytuacje i case study z kursu na pewno spotkasz w swojej pracy a dzięki wykonanym w kursie zadaniom na pewno z nimi sobie poradzisz.

Co w przypadku, gdy uznam że ten kurs nie jest jednak dla mnie?

Jeżeli uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, to otrzymasz zwrot pieniędzy. Możesz zgłosić się o zwrot lub zrezygnować z niego. Masz na to 30 dni od daty zakupu. Po prostu napisz na szkola@szkolaksiegowosci.pl, a zwrócę Ci 100% pieniędzy.

Czy muszę robić sprawozdanie w Comarch Optima?

Przygotowywanie realnego sprawozdania finansowego w programie Comarch Optima ma na celu wykorzystanie Twoich nowych umiejętności w praktyce, tak aby jeszcze bardziej przyswoić wiedzę i podnieść Twoje kompetencje. Nic tak dobrze nie wpływa na skuteczność nauki, jak zastosowanie nowej wiedzy w praktyce. 

Co jeżeli mam inne pytanie?

Napisz na adres email: szkola@szkolaksiegowosci.pl

Dlaczego polecam ten Program?

Ten Program jest najbardziej zaawansowanym kursem jaki stworzyłam. Kosztował mnie mnóstwo pracy i wysiłku, ale jestem z niego bardzo dumna, bo nigdy wcześniej nie znalazłam kursu który porusza tak zaawansowane kwestie w tak praktyczny sposób.


Opierając się na moim doświadczeniu w księgowości i badaniu sprawozdań finansowych, widząc na jakie problemy natrafiają księgowi, przygotowałam program, który omawia trudne kwestie, ale w sposób przystępny i praktyczny. 


W programie przygotowujemy sprawozdanie finansowe z wszystkimi elementami w oparciu o zapisy na kontach, obrotówkę na "żywym organizmie" czyli bezpośrednio w programie księgowym.


Czy można w bardziej praktyczny sposób nauczyć się zamykać rok i przygotowywać sprawozdanie finansowe?

Szkoła Księgowości

>

Na jaki adres wysłać informacje o BEZPŁATNYM szkoleniu

SLIM VAT 3.0 - W PRAKTYCE

Na jaki adres wysłać informacje o bezpłatnym szkoleniu o podatkach, księgowości i nie tylko
>