Rachunek Zysków i Strat w Firmie Produkcyjnej i Nie Tylko

BEZPŁATNY Mini Kurs dla Księgowych

Anna Leńczowska

Biegła Rewidentka i Doradczyni Podatkowa

5 KROKÓW: JAK BEZPŁATNIE DOŁĄCZYĆ DO KURSU?

1. Wypełnij poniższy formularz (klik)
  2. Sprawdź skrzynkę i otwórz maila, którego ode mnie dostaniesz.
  3. W mailu znajdziesz link do zakupu - kliknij w niego.
  4. Gdy przeniesie Cię na stronę z zamówieniem w polu Kod Zniżkowy wpisz hasło AKADEMIA - to obniży Ci kwotę kursu do 0 PLN!
  5. Zamów BEZPŁATNY kurs, przerabiaj go w swoim tempie i ciesz się nową wiedzą!

Wypełnij formularz, aby dostać instrukcje jak dołączyć do Kursu Rachunek Zysków i Strat
ZA DARMO

Na ten adres wyślemy Ci Instrukcję jak bezpłatnie dołączyć do mini-kursu RZiS oraz raz w tygodniu wyślemy ciekawe informacje o księgowości. Damy Ci też znać, gdy pojawi się nasz nowy kurs księgowości.

Czego nauczysz się w kursie?

• Lekcja 1:  Jaką wersję rachunku Zysków i Strat wybrać
  • Lekcja 2: Jakie są różnice między wersją porównawczą, a kalkulacyjną
  • Lekcja 3: Jak wygląda ewidencja kosztów w układzie rodzajowym
  • Lekcja 4: Jak wygląda ewidencja kosztów w układzie kalkulacyjnym
  • Lekcja 5: Jak wygląda ewidencja kosztów w dwóch układach kosztów
  • Lekcja 6: Rachunek Zysków i Strat, a CIT

UŻYJ KODU ZNIŻKOWEGO "AKADEMIA" PRZY REJESTRACJI I OTRZYMASZ PROGRAM ZA DARMO!

Kim jestem?

Nazywam się Anna Leńczowska i od ponad 20 lat pomagam przedsiębiorcom w zakresie podatków, księgowości i prawa.

Moja droga wykształcenia:

• na Akademii Ekonomicznej w Krakowie ukończyłam Stosunki Międzynarodowe – specjalność Handel Zagraniczny;
  • zrobiłam również studia podyplomowe na kierunku Finanse i Rachunkowość;
  • umiejętności nauczycielskie wykształciłam na kierunku Pedagogiki, gdzie uzyskałam dyplom Nauczycielki rachunkowości i ekonomiki przedsiębiorstw;
  • dodatkowo, na Harvardzie (Harvard University) ukończyłam Contract Law Course.

W pracy:

• 13 lat pracowałam na stanowisku głównej księgowej;
  • od ponad 13 lat prowadzę własne biura rachunkowe;
  • zdobyłam tytuł Biegłego Rewidenta i Doradcy Podatkowego;
  • brałam udział w badaniu licznych sprawozdań finansowych, w tym spółek giełdowych i podmiotów z branży finansowej;
  • od 15 lat wdrażam system ERP Comarch Optima.

A co poza pracą?

• jestem spełnioną żoną i mamą trójki dzieci;
  • prowadzę Szkołę Księgowości, na której stronie obecnie się znajdujesz (mam już ponad 8 000 studentów i studentek – dziękuję Wam za zaufanie!)
  • ciągle się uczę i uzupełniam swoją wiedzę :)

Opinie Studentów Szkoły Księgowości

"Pani kursy są przygotowane perfekcyjnie, pomagają w usystematyzowaniu wiedzy, pokazują nowe rozwiązania."

- Witold   -

"Kurs oprócz niezbędnej teorii jest mocno ukierunkowany na praktykę. Ogromnym atutem jest samodzielne działanie kursanta w programie księgowym na dokumentach wzorowanych na prawdziwych fakturach i realnych zdarzeniach gospodarczych. Pani Ania tłumaczy wszystko od podstaw i pokazuje księgowanie w Comarch Optima. Nie opowiada o zawodzie księgowego - tylko go uczy. Polecam"

- Ewa   -

"Mam dobrą wiadomość: Ukończyłam szkolenie. Wcześniej przeszłam kurs w innej szkole, ale nie dał mi tyle co ten. Tutaj w bardzo praktyczny sposób miałam przedstawione wiadomości do zastosowania w codziennej pracy. I w tym miejscu muszę bardzo mocno podziękować. Odbyłam też inne szkolenia w Szkole Księgowości i jestem pełna uznania, bo są bardzo profesjonalne."

- Jola   -

"Już po raz trzeci uczestniczyłam w kursie w Szkole Księgowości i po raz kolejny jestem bardzo zadowolona. Kursy on-line mają to w sobie, że można je przerabiać w każdej wolnej chwili, dlatego są one takie praktyczne. Dziękuję, że mogłam w nim uczestniczyć. Pani Ania po raz kolejny udowodniła swoją ogromną wiedzę, którą w tak łatwy sposób przekazuje swoim uczniom"

- Sabina   -

Insert Content Template or Symbol