O CO CHODZI?

Sytuacja w Ukrainie jest bardzo napięta.

Cały świat stanął ze wstrzymanym oddechem i obserwuje wydarzenia na wschodzie. Nie inaczej jest u mnie. To, co się dzieje przechodzi wszelkie wyobrażenia.

Chyba większość z nas ma w tym momencie silne wewnętrzne poczucie niezgody.

W tym wszystkim jednak jest jakaś iskra nadziei - szczególnie gdy patrzę, jak nasze polskie społeczeństwo stara się wesprzeć wschodnich sąsiadów z Ukrainy.

Rodzajów pomocy jest wiele - symboliczny, empatyczny, działaniowy, itd.

W tej zbiórce skupimy się na aspekcie pomocy finansowej.

Zapraszam Cię do udziału w akcji Szkoła Księgowości - Ukrainie.

Udział w tej wyjątkowej akcji polega na przelaniu DOWOLNEJ kwoty na wspólną zbiórkę Banku Gospodarstwa Krajowego i Narodowego Banku Ukrainy.

Kwota, którą wpłacisz trafi bezpośrednio do Narodowego Banku Ukrainy, który przeznaczy je na potrzebne działania

W zamian za Twoją pomoc, oferuję Ci zupełnie bezpłatny i dożywotni dostęp do pełni kursu o Amortyzacji Środków Trwałych.

ZASADY AKCJI

DOWOLNA KWOTA
    Możesz przelać dowolną kwotę. Niezależnie od przelanej kwoty, otrzymasz dostęp do kursu Amortyzacja Środków Trwałych.
    BANK GOSPODARSTWA KRAJOWEGO I NARODOWEGO UKRAINY
    Przelewasz darowiznę na konto  Banku Gospodarstwa Krajowego i Narodowego Banku Ukrainy.   Środki należy wpłacać na numer rachunku: 91 1130 0007 0080 2394 3520 0002, tytułem "Wsparcie dla Ukrainy", Odbiorca przelewu: Narodowy Bank Ukrainy, Kod SWIFT: GOSKPLPW
    DAROWIZNA BEZPOŚREDNIO DO FUNDACJI
    Darowiznę przelewasz bezpośrednio na konto  Banku Gospodarstwa Krajowego i Narodowego Banku Ukrainy. Szkoła Księgowości nie pobiera żadnych opłat, nie zbiera darowizn, ani nie jest pośrednikiem w przekazywaniu darowizn na rzecz fundacji. 100% wpłat trafia bezpośrednio na konto.
    ZGŁOSZENIE DO UDZIAŁU
    Po przekazaniu darowizny, uzupełniasz zgłoszenie, które znajdzieszj ponieżej na stronie. Podajesz wyłącznie imię, adres e-mail oraz dołączasz potwierdzenie wpłaty. Na wskazany e-mail otrzymasz link do zapisu do kursu Amortyzacja Środków Trwałych za 0 zł.
    CZAS TRWANIA AKCJI
    Akcja  trwa od  2.03.2022r. Wyniki akcji będą przedstawiane na stronie na bieżąco
    PROGRAM KURSU
    Agenda kursu Amortyzacja Środków Trwałych jest dostępna poniżej.

Agenda Kursu Amortyzacja Środków Trwałych

kurs obejmuje przepisy CIT, PIT i ustawy o rachunkowości

LEKCJA 1

Wprowadzenie do amortyzacji

LEKCJA 7

Amortyzacja w ramach ulgi de minimis

LEKCJA 2

Co amortyzujemy, a co nie?

LEKCJA 8

Amortyzacja w ramach ulgi na zakup fabrycznie nowych środków trwałych

LEKCJA 3

Podstawa naliczeń amortyzacji

LEKCJA 9

Amortyzacja używanych środków trwałych

LEKCJA 4

Amortyzacja liniowa

LEKCJA 10

Amortyzacja samochodu osobowego

LEKCJA 5

Amortyzacja ze współczynnikami

LEKCJA 11

Dotacja a amortyzacja

LEKCJA 6

Amortyzacja jednorazowa

LEKCJA 12

Amortyzacja bilansowa a amortyzacja podatkowa

BONUS

Polski Ład 2022 - zmiany w amortyzacji

Chcesz wziąć udział w akcji
pomocy Ukrainie
i uzyskać dostęp do kursu?

Poniżej przedstawiamy krok po kroku sposób, w jaki możesz pomóc i uzyskać dostęp do kursu. Staraliśmy się, aby wszystko było jasne, czytelne i zrozumiałe.

Całe przedsięwzięcie składa się z trzech kroków, które są obowiązkowe. Jeżeli będziesz miała jakikolwiek problem z uzyskaniem dostępu do kursu, napisz do nas na szkola@szkolaksiegowosci.pl - postaramy się pomóc!

Gotowa? Do dzieła!

Przelej dowolny datek

Dokonaj wpłaty darowizny w dowolnej wysokości na zbiórkę Banku Gospodarstwa Krajowego i Narodowego Banku Ukrainy.

Wypełnij formularz

Wypełnij poniższy formularz - podaj imię, adres e-mail i załącz potwierdzenie przelania darowizny na rzecz Banku Gospodarstwa Krajowego i Narodowego Banku Ukrainy.

Odbierz swój dostęp
do kursu za 0 zł

Po wypełnieniu formularza otrzymasz link do dołączenia do kursu za 0 zł - w formularzu zamówienia wystarczy, że podasz imię i adres e-mail, który będzie Twoim loginem do kursu.

Wypełnij Zgłoszenie

File
Drag and drop files here
or

Podziękowanie za udział w akcji

Szczerze, z całego serca, najmocniej jak potrafimy - po prostu DZIĘKUJEMY! Twój datek jest kolejną cegiełką wybitą z muru obojętności wobec osób, które tej pomocy potrzebują najbardziej.

Życzymy Ci wszystkiego najwspanialszego, a ponad wszystko: pokoju, zdrowia i miłości. Bo czy jest w życiu coś istotniejszego?

1940 zł

Podziel się Akcją

Im nas więcej, tym więcej

dobrego MOŻEMY zrobić

Jeżeli możesz, podaj dalej informację o tej akcji - w tym przypadku każda złotówka jest na miarę złota.

Po prostu kliknij w wybraną po prawej stronie ikonę i udostępnij to wydarzenie - to niewiele, a zarazem bardzo dużo. Dziękujemy!