fbpx

Księgowi dla Kuby Starzaka?

Ale o co chodzi?W Szkole Księgowości wierzymy, że dobro można znaleźć wszędzie - jeżeli dobrze się go poszuka. Pracując na co dzień z księgowymi wiemy, że w tym przypadku długo szukać go nie trzeba!

 

Za niedługo wszyscy zasiądziemy z rodziną przy wigilijnych stołach - radośni, pełni ciepła, miłości i troski o najbliższych.


W tym samym momencie, rodzina Kuby Starzaka będzie walczyła z całej siły o życie swojego ukochanego syna...


Kuba Starzak jest 19-letnim chłopakiem z Bęczarki, który ma przed sobą całe życie. Jednego dnia wszystko się obraca o 180 stopni.


Kuba bierze udział w wypadku samochodowym, który zmienia życie zarówno jego, jak i jego bliskich. W stanie zagrażającym życiu trafia na oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitalu Uniwersyteckiego w Krakowie. Duży obrzęk mózgu zmusza lekarzy do wprowadzenia Kuby w stan śpiączki farmakologicznej. Dziś Kuba oddycha samodzielnie, jest wydolny krążeniowo, ale - póki co - nie odzyskał przytomności.


Szpital nie jest w stanie zapewnić chłopakowi rehabilitacji. Rodzina Kuby musi umieścić go w specjalistycznym ośrodku wybudzeniowo-rehabilitacyjnym.


Niestety - cena pobytu w takim ośrodku jest bardzo duża.

Jest to MIESIĘCZNY koszt około 25 000 zł.


W tym roku postanowiłam, że coroczna akcja charytatywna Szkoły Księgowości będzie w całości poświęcona Kubie.


Udział w tej wyjątkowej akcji polega na przelaniu DOWOLNEJ kwoty na zbiórkę Fundacji Licytuje-Pomagam (klik), która pomaga rodzinie Jakuba zebrać pieniądze na jego leczenie.


W zamian za Twoją pomoc, oferuję Ci zupełnie bezpłatny i dożywotni dostęp do pełni kursu o Amortyzacji Środków Trwałych.

ZASADY AKCJI CHARYTATYWNEJ  "KSIĘGOWI DLA KUBY STARZAKA"

 1. 1
  DOWOLNA KWOTA
  Możesz przelać dowolną kwotę. Niezależnie od przelanej kwoty, otrzymasz dostęp do kursu Amortyzacja Środków Trwałych.
 2. 2
  FUNDACJA "LICYTUJE-POMAGAM"
  Przelewasz darowiznę na konto  Fundacji "Licytuje-Pomagam".  Przelew należy wykonać na numer konta fundacji: 21 1140 2004 0000 3102 7936 0227, tytułem "DAROWIZNA DLA KUBY 071221". Szybki przelew możesz wykonać korzystając z tej strony (klik).
 3. 3
  DAROWIZNA BEZPOŚREDNIO DO FUNDACJI
  Darowiznę przelewasz bezpośrednio na fundacji. Szkoła Księgowości nie pobiera żadnych opłat, nie zbiera darowizn, ani nie jest pośrednikiem w przekazywaniu darowizn na rzecz fundacji. 100% wpłat trafia bezpośrednio do fundacji.
 4. 4
  ZGŁOSZENIE DO UDZIAŁU
  Po przekazaniu darowizny, uzupełniasz zgłoszenie, które znajdzieszj ponieżej na stronie. Podajesz wyłącznie imię, adres e-mail oraz dołączasz potwierdzenie wpłaty. Na wskazany e-mail otrzymasz link do zapisu do kursu Amortyzacja Środków Trwałych za 0 zł. 
 5. 5
  CZAS TRWANIA AKCJI
  Akcja charytatywna Księgowi dla Kuby Starzaka trwa od  18.12.2021 r. do 31.12.2022 r. Wyniki akcji zostaną przedstawione na stronie po jej zakończeniu.
 6. 6
  PROGRAM KURSU
  Agenda kursu Amortyzacja Środków Trwałych jest dostępna poniżej. 

Agenda Kursu Amortyzacja Środków Trwałych


kurs obejmuje przepisy CIT, PIT i ustawy o rachunkowości

LEKCJA 1

Wprowadzenie do amortyzacji

LEKCJA 7

Amortyzacja w ramach ulgi de minimis

LEKCJA 2

Co amortyzujemy, a co nie?

LEKCJA 8

Amortyzacja w ramach ulgi na zakup fabrycznie nowych środków trwałych

LEKCJA 3

Podstawa naliczeń amortyzacji

LEKCJA 9

Amortyzacja używanych środków trwałych

LEKCJA 4

Amortyzacja liniowa

LEKCJA 10

Amortyzacja samochodu osobowego

LEKCJA 5

Amortyzacja ze współczynnikami

LEKCJA 11

Dotacja a amortyzacja

LEKCJA 6

Amortyzacja jednorazowa

LEKCJA 12

Amortyzacja bilansowa a amortyzacja podatkowa

BONUS

Polski Ład 2022 - zmiany w amortyzacji

Chcesz wziąć udział w akcji
Księgowi dla Kuby Starzaka
i uzyskać dostęp do kursu?


Poniżej przedstawiamy krok po kroku sposób, w jaki możesz pomóc i uzyskać dostęp do kursu. Staraliśmy się, aby wszystko było jasne, czytelne i zrozumiałe. 


Całe przedsięwzięcie składa się z trzech kroków, które są obowiązkowe. Jeżeli będziesz miała jakikolwiek problem z uzyskaniem dostępu do kursu, napisz do nas na szkola@szkolaksiegowosci.pl - postaramy się pomóc!


Gotowa? Do dzieła!

1

Przelej dowolny datek

Dokonaj wpłaty darowizny w dowolnej wysokości na zbiórkę Fundacji LICYTUJE POMAGAM stworzoną specjalnie dla Kuby Starzaka.

2

Wypełnij formularz

Wypełnij poniższy formularz - podaj imię, adres e-mail i załącz potwierdzenie przelania darowizny na rzecz zbiórki dla Kuby Starzaka.

3

Odbierz swój dostęp
do kursu za 0 zł

Po wypełnieniu formularza otrzymasz link do dołączenia do kursu za 0 zł - w formularzu zamówienia wystarczy, że podasz imię i adres e-mail, który będzie Twoim loginem do kursu.

Wypełnij Zgłoszenie


File
Drag and drop files here
or

Podziękowanie za udział w akcji

Szczerze, z całego serca, najmocniej jak potrafimy - po prostu DZIĘKUJEMY! Twój datek jest kolejną cegiełką wybitą z muru obojętności wobec osób, które tej pomocy potrzebują najbardziej. 

Życzymy Ci wszystkiego najwspanialszego, a ponad wszystko: zdrowia i miłości. Bo czy jest w życiu coś istotniejszego?


1099 zł

Podziel się Akcją  ❤️ Księgowi dla Kuby Starzaka❤️

Im nas więcej, tym więcej

dobrego MOŻEMY zrobić

Jeżeli możesz, podaj dalej informację o tej akcji - w tym przypadku każda złotówka jest na miarę złota. 

Po prostu kliknij w wybraną po prawej stronie ikonę i udostępnij to wydarzenie - to niewiele, a zarazem bardzo dużo. Dziękujemy!

Copyright Szkoła Księgowości 

>
>