fbpx

Księgowi-chorym na nowotwory? Ale o co chodzi?

W Szkole Księgowości wierzymy, że dobro można znaleźć wszędzie - jeżeli dobrze się go poszuka. Pracując na co dzień z księgowymi wiemy, że w tym przypadku długo szukać go nie trzeba!


Za niedługo wszyscy zasiądziemy z rodziną przy wigilijnych stołach - radośni, pełni ciepła, miłości i troski o najbliższych.


Pamiętajmy jednak, że w tym samym momencie wiele osób walczy o każdy dodatkowy dzień życia, albo przełamuje ciężkie bariery po-chorobowej rekonwalescencji. W świetle tego roku, ta walka staje się niestety jeszcze cięższa, niż była dotychczas.


Postanowiliśmy więc zaprosić Was do udziału w wyjątkowej akcji charytatywnej Szkoły Księgowości: Księgowi-Chorym na nowotwory.


To WY decydujecie gdzie trafią Wasze pieniądze i ile ich tam trafi! Naszym jedynym warunkiem jest to, że wpłata musi trafić na konto fundacji zajmującej się osobami chorymi onkologicznie. Jakiej fundacji? Ty wybierasz!


W zamian za Twoją pomoc, oferujemy Ci zupełnie bezpłatny i dożywotni dostęp do kursu o Amortyzacji Środków Trwałych, stworzonego specjalnie w ramach tej akcji.


To jak? Pomożesz z nami?

ZASADY AKCJI CHARYTATYWNEJ -  KSIĘGOWI, chorym na nowotwory

 1. 1
  DOWOLNA KWOTA

  Możesz przelać dowolną kwotę. Niezależnie od przelanej kwoty otrzymasz dostęp do kursu Amortyzacja Środków Trwałych.

 2. 2
  DOWOLNA FUNDACJA
  Przelewasz darowiznę na konto dowolnej fundacji wspierających chorych na nowotwory.  Ty w 100% decydujesz jaką fundację wspierasz. 
 3. 3
  DAROWIZNA BEZPOŚREDNIO DO FUNDACJI
  Darowiznę przelewasz bezpośrednio na konto wybranej fundacji. Szkoła Księgowości nie  pobiera żadnych opłat, nie zbiera darowizn,  ani nie jest pośrednikiem w przekazywaniu darowizn na rzecz fundacji. 100% wpłat trafia bezpośrednio do fundacji.
 4. 4
  ZGŁOSZENIE DO UDZIAŁU

  Po przekazaniu darowizny, uzupełniasz  zgłoszenie na https://szkolaksiegowosci.pl/pomagamy, podając wyłącznie imię, adres email oraz dołączając potwierdzenie zapłaty. Na wskazany email otrzymasz link do zapisu do kursu Amortyzacja Środków Trwałych za 0 zł. Procedurę zgłoszenia do akcji charytatywnej krok po kroku znajdziesz poniżej.
 5. 5

  DOSTĘP DO KURSU


  Kurs Amortyzacja Środków Trwałych jest dostępny wyłącznie w ramach akcji charytatywnej Księgowi - chorym na nowotwory. Kurs nie jest dostępny do sprzedaży. Dostęp do kursu jest nieograniczony czasowo (life time).
 6. 6
  CZAS TRWANIA AKCJI

  Akcja charytatywna Księgowi - chorym na nowotwory trwa od  17.12.2020 r. do 20.01.2021 r. Wyniki akcji zostaną przedstawione na spotkaniu LIVE - Czwartkowa Kawa 21.01.2021 r. o godz. 10.00 - LIVE będzie transmitowany na grupie Facebook Księgowość w Praktyce, grupie Facebook Księgowa się szkoli oraz kanale YouTube Anna Leńczowska.
 7. 7

  PROGRAM KURSU

  Agenda kursu Amortyzacja Środków Trwałych jest dostępna na https://szkolaksiegowosci.pl/pomagamy 

Agenda Kursu Amortyzacja Środków Trwałych


kurs obejmuje przepisy CIT, PIT i ustawy o rachunkowości

LEKCJA 1

Wprowadzenie do amortyzacji

LEKCJA 7

Amortyzacja w ramach ulgi de minimis

LEKCJA 2

Co amortyzujemy a co nie?

LEKCJA 8

Amortyzacja w ramach ulgi na zakup fabrycznie nowych środków trwałych

LEKCJA 3

Podstawa naliczeń amortyzacji

LEKCJA 9

Amortyzacja używanych środków trwałych

LEKCJA 4

Amortyzacja liniowa

LEKCJA 10

Amortyzacja samochodu osobowego

LEKCJA 5

Amortyzacja ze współczynnikami

LEKCJA 11

Dotacja a amortyzacja

LEKCJA 6

Amortyzacja jednorazowa

LEKCJA 12

 Amortyzacja bilansowa a amortyzacja podatkowa

Chcesz wziąć udział w akcji Księgowi-chorym na nowotwory

i uzyskać dostęp do kursu?

Poniżej przedstawiamy krok po kroku sposób, w jaki możesz pomóc i uzyskać dostęp do kursu. Staraliśmy się, aby wszystko było jasne, czytelne i zrozumiałe. 


Całe przedsięwzięcie składa się z trzech kroków, które są obowiązkowe. Jeżeli będziesz miała jakikolwiek problem z uzyskaniem dostępu do kursu, napisz do nas na szkola@szkolaksiegowosci.pl  - postaramy się pomóc!


Gotowa? Do dzieła!

1

Przelej dowolny Datek

Dokonaj wpłaty darowizny w dowolnej wysokości na wybraną przez Ciebie fundację wspierającą walkę z chorobami nowotworowymi.

2

Wypełnij formularz

Wypełnij poniższy formularz - podając imię, adres email i załączając potwierdzenie przelania  darowizny na rzecz wybranej fundacji.

3

Odbierz dostęp do kursu

Po wypełnieniu formularza otrzymasz link do dołączenia do kursu za 0 zł - w formularzu zamównienia wystarczy, że podasz imię i adres email, który będzie Twoim loginem do kursu.
Wypełnij ZgłoszenieFile
Drag and drop files here
or

Podziękowanie za udział w akcji

Szczerze, z całego serca, najmocniej jak potrafimy - po prostu DZIĘKUJEMY! Twój datek jest kolejną cegiełką wybitą z muru obojętności wobec osób, które tej pomocy potrzebują najbardziej. 

Życzymy Ci wszystkiego najwspanialszego, a ponad wszystko: zdrowia i miłości. Bo czy jest w życiu coś istotniejszego?


4 715 zł

Podziel się Akcją  ❤️ Księgowi - chorym na nowotwory❤️

Im więcej nas, tym więcej dobrego MOŻEMY zrobić

Jeżeli możesz, podaj dalej informację o tej akcji - w tym przypadku każda złotówka jest na miarę złota. 

Po prostu kliknij w wybraną po prawej stronie ikonę i udostępnij to wydarzenie - to niewiele, a zarazem bardzo dużo. Dziękujemy!

Copyright Szkoła Księgowości 

>
>