Mini Kurs  Podatkowej   Książki
Przychodów i  Rozchodów

MASZ KOD ABY OTRZYMAĆ BEZPŁATNY DOSTĘP?

PODZIEL SIĘ  INFORMACJĄ O SZKOLENIU W SIECI - PRZYCISKI PONIŻEJ, DODAJ SWÓJ KOMENTARZ I WYŚLIJ NAM INFO NA szkola@szkolaksiegowosci.pl

OTO OTRZYMASZ W PROGRAMIE

Mini Kurs Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów

• Dostęp do materiałów w formie video
  • 12-miesięczny Dostęp Do Kursu Oraz Aktualizacji Materiałów

LEKCJA 2: Kto prowadzi Podatkową Książkę Przychodów i Rozchodów?

A kto jest z niej zwolniony

LEKCJA 3: ​Jakie dokumenty mogą być podstawą ujęcia przychodów/kosztów w KPiR?

LEKCJA 4: Forma Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów

LEKCJA 5: Jakie są możliwe metody prowadzenia KPiR?

LEKCJA 6: W jakiej formie możemy opłacać zaliczki PIT?

LEKCJA 7: Terminy w KPiR - o czym nie zapomnieć?

LEKCJA 8: Dodatkowe ewidencje, które musimy prowadzić dla KPiR

LEKCJA 9: Kiedy musimy przejść na księgi rachunkowe?

LEKCJA 10: BONUS

I WYŚLIJ NAM INFO NA szkola@szkolaksiegowosci.pl

Opinie Studentów, którzy ukończyli jeden z naszych innych kursów - Księgi Handlowe w Praktyce

Monika Kopciowska

Miałam przyjemność uczestniczyć w I edycji kursu „Księgi handlowe w praktyce” organizowanego przez Szkołę Księgowości.

Osobiście poszukiwałam kursu, który praktycznie przeprowadzi mnie przez pełną księgowość w programie ERP COMARCH Optima. W przeszłości uczestniczyłam w różnych kursach organizowanych przez Comarch, jednak 2 -dniowe kursy nie dostarczały wystarczającej wiedzy odnośnie możliwości programu i nawigacji po nim. Tak oto natrafiłam na kursu „Księgi handlowe w praktyce”

Pragnę potwierdzić, że jest to jeden z lepszych, jak nie najlepszy kurs księgowości w jakim do tej pory uczestniczyłam, a mam kilkunastoletnie doświadczenia w księgowości. Kurs łączy w sobie wiedzę merytoryczną podaną w postaci szkoleń on line i materiałów oraz wiedzę praktyczną, gdzie każdy z uczestników zgłębia materiał we własnym zakresie, a następnie porównuje wyniki z resztą grupy i kluczem. Na uwagę zasługuje bardzo dobra organizacja kursu, polegająca na podziale kursu na zagadnienia, dokładne omówienie tematów, jak i najnowszych zmian w przepisach podatkowych, konsultacje a przede wszystkich pokazanie praktycznej strony poruszania się po programie księgowym od momentu założenia firmy po zamknięcie miesiąca.

Dziękuję za możliwość udziału w kursie i poszerzenie wiedzy księgowej i wiedzy o programie. Polecam kurs zarówno osobom znającym program COMARCH Optima, jak i pragnącym pozyskać wiedzę z zakresu pełnej księgowości.

Kurs oprócz niezbędnej teorii jest mocno ukierunkowany na praktykę. Ogromnym atutem jest samodzielne działanie kursanta w programie księgowym na dokumentach wzorowanych na prawdziwych fakturach i realnych zdarzeniach gospodarczych. Pani Ania tłumaczy wszytko od podstaw i pokazuje księgowanie w Comarch Optima. Nie opowiada o zawodzie księgowego- tylko go uczy. Polecam.

Małgorzata Latawiec

„Księgi handlowe w praktyce” to webinar, w którym miałam możliwość uczestnictwa online, początkiem roku 2019.

Jeżeli ktoś poszukuje formuły kształcenia (2 w 1, czytaj dwa w jednym), w zakresie prowadzenia Ksiąg Handlowych, przy zastosowaniu modułów COMARCH-u w wersji demo, to „Strzał w dziesiątkę", gdyż:

- bez wychodzenia z domu;

- w dogodnym czasie czy miejscu;

- kurs adresowany zarówno dla tych co zaczynają dopiero raczkować oraz dla tych, którym wydaje się (ja należę do tej grupy), że stoją na solidnym fundamencie wiedzy - nic bardziej mylnego;

- z roczną możliwością dostępu do poszczególnych lekcji, czyli materiałów dydaktycznych w formie pigułki, video-lekcji;

- samodzielny trening w zadanych ćwiczeniach domowych;

- weryfikacja zadań, dzięki rozwiązaniom, udostępnionym przez Prowadzącą webinar - Panią Anię;

- zamknięta grupa na FB, w miłej atmosferze, wsparciu, dająca możliwość wymiany wiedzy, czy rozwiązań

- kontakt z Prowadzącą

- Live'y nurtujących pytań słuchaczy/odpowiedzi Pani Ani; ltd.

To zaledwie kilka atutów, spośród wielu niewymienionych, przemawiających, aby skorzystać z tej oferty za rozsądną cenę. Na szczególne podkreślenie zasługuje złożoność, łącząca teorię z praktyką, przy zastosowaniu narzędzi księgowych. To nie lada zadanie dla mentora, tym bardziej, że w sieci królują szkolenia z zakresu teoretycznych podstaw prowadzenia KH.

Kurs został zrealizowany z należytą starannością. Jakość organizacyjna, wysoki poziom merytoryczny i sposób realizacji usystematyzowanych tematów (począwszy od zakładania planu kont, po zamykanie ksiąg handlowych), okazał się bardzo interesujący, dzięki umiejętnościom i ogromnemu zaangażowaniu Pani Ani.

Profesjonalny sposób szkolenia spełnił moje oczekiwania, wiedza została uzupełniona i na chwilę obecną, przydatna w pracy zawodowej.

Pani Aniu, wiedzieć to wielka rzecz, ale umieć to przekazać - to mistrzostwo, które Pani udowodniła. Chapeau bas!

Kiedy rozpoczyna się kurs?

Kurs rozpoczyna się wtedy, gdy wykupisz do niego dostęp.

Kurs możesz przerobić w dowolnym miejscu. Wystarczy dostęp do Internetu.

Tak.

I WYŚLIJ NAM INFO NA szkola@szkolaksiegowosci.pl