fbpx

Mini Kurs  Podatkowej   Książki
Przychodów i  Rozchodów 


MASZ KOD ABY OTRZYMAĆ BEZPŁATNY DOSTĘP?


PODZIEL SIĘ  INFORMACJĄ O SZKOLENIU W SIECI - PRZYCISKI PONIŻEJ, DODAJ SWÓJ KOMENTARZ I WYŚLIJ NAM INFO NA szkola@szkolaksiegowosci.pl
ANNA LEŃCZOWSKA


Od 16 lat  związana z księgowością i podatkami. Absolwentka Stosunków Międzynarodowych - specjalność Handel Zagraniczny na Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Studiów Podyplomowych Finanse i Rachunkowość. Ukończyła  również Pedagogikę z dyplomem nauczyciela rachunkowości i ekonomiki przedsiębiorstw.

Posiada certyfikat LCCI Third Level oraz Zertifikat Deutsch fur den Beruf - TELC Poland. W 2018 ukończyła Contract Law course na Harvard University.


Przede wszystkim jednak jest praktykiem. Od 16 lat pracuje w księgowości, w tym 13 lat zajmowała stanowisko głównego księgowego. Dodatkowo od 9 lat prowadzi własne biura rachunkowe w Krakowie i Myślenicach.

Jest w trakcie ubiegania się o tytuł biegłego rewidenta. Brała udział w licznych badaniach sprawozdań finansowych, w tym spółek giełdowych i podmiotów z branży finansowej.

Od 14 lat pracuje i wdraża system ERP Comarch Optima.

OTO OTRZYMASZ W PROGRAMIE

Mini Kurs Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów  • Dostęp do materiałów w formie video 
  • 12-miesięczny Dostęp Do Kursu Oraz Aktualizacji Materiałów
OPIS PROGRAMULEKCJA 1: Powitanie


LEKCJA 2: Kto prowadzi Podatkową Książkę Przychodów i Rozchodów?

A kto jest z niej zwolniony
 

LEKCJA 3: ​Jakie dokumenty mogą być podstawą ujęcia przychodów/kosztów w KPiR?


LEKCJA 4: Forma Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów

LEKCJA 5: Jakie są możliwe metody prowadzenia KPiR?

LEKCJA 6: W jakiej formie możemy opłacać zaliczki PIT?

LEKCJA 7: Terminy w KPiR - o czym nie zapomnieć?


LEKCJA 8: Dodatkowe ewidencje, które musimy prowadzić dla KPiR


LEKCJA 9: Kiedy musimy przejść na księgi rachunkowe? 


LEKCJA 10: BONUS

MASZ KOD ABY OTRZYMAĆ BEZPŁATNY DOSTĘP?


PODZIEL SIĘ  INFORMACJĄ O SZKOLENIU W SIECI - PRZYCISKI PONIŻEJ, DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
 I WYŚLIJ NAM INFO NA szkola@szkolaksiegowosci.pl 


Opinie Studentów, którzy ukończyli jeden z naszych innych kursów - Księgi Handlowe w Praktyce

Magdalena Czesak -Kowalik 


Jeśli chodzi o sam kurs Ksiąg handlowych w praktyce jest on świetny. Dał mi całkiem inne spojrzenie na wiele aspektów, mimo że optima nie była dla mnie nowością - pracowałam na księdze podatkowej i kadrach. Mam nadzieję, że pomoże mi w powrocie do zawodu:) Jestem mega zadowolona. Z czystym sumieniem mogę polecić. Był to mój drugi kurs z księgowości na optimie (pierwszy stacjonarny w Krakowie z tym że był kompleksowy Księga Podatkową, Handlowa i Kadry), ale dopiero teraz czuję się na siłach poprowadzenia KH.

Sabina Sołtysik


Bardzo polecam kurs, w którym uczestniczyłam. Można zdobyć teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu ksiąg handlowych. Prowadząca, bardzo miła, z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą, odpowiada na wszelkie pytania. Dzięki temu, że kurs jest online można uczyć się w dowolnej chwili, odpowiedniej dla każdego. A dzięki pracy na programie można wiedzę teoretyczną od razu zastosować.

Anna Jatta


Bardzo mi się podoba praktyczne podejście do tematów nie tylko teoria. Kontakt z Panią bardzo dobry zawsze Pani odpowiada na pytania i pomaga w problemach. Kurs pokazał mi funkcje w optimie o jakich nie wiedziałam.

Larysa Kubiak


Dla mnie sposób w jaki Pani Ania tłumaczy jest super. Jeśli czegoś od razu nie zrozumiem, nie zdążę zanotować- mogę się cofnąć na filmie i ponownie wysłuchać. Jest to o wiele lepsze niż w kursach stacjonarnych, gdzie prowadzący goni dalej z materiałem. Pani Ania nie rozwodzi się nad rzeczami, które są teorią i nie mają za bardzo zastosowania w praktyce. Pokazuje najpierw teoretyczną stronę zagadnienia i za moment przenosi to zagadnienie i pokazuje jak je zaksięgować w praktyce w programie księgowym. Bezcenne jest pokazanie zasady tworzenia schematów księgowych w programie za które wdrożeniowcy oprogramowania kasują ogromne kwoty. Ja na pewno będę ten kurs polecać. I z niecierpliwością czekam na drugi etap, gdzie będzie bilans, sprawozdania itd.

Monika


Uczestniczyłam w szkoleniu ksiegi handlowe w praktyce, szkolenie bardzo przydatne i praktyczne, pozwoliło mi na ugruntowanie juz posiadanej wiedzy, szkolenie bardzo dobre równiez dla osób początkujących, krok po koroku każdy materiał jest omawiany od podstaw. Sporo materiałów dodatkowych jak i ćwiczeń. Polecam jak i czekam na druga część zaawansowaną.

Monika Kopciowska


Miałam przyjemność uczestniczyć w I edycji kursu „Księgi handlowe w praktyce” organizowanego przez Szkołę Księgowości. 

Osobiście poszukiwałam kursu, który praktycznie przeprowadzi mnie przez pełną księgowość w programie ERP COMARCH Optima. W przeszłości uczestniczyłam w różnych kursach organizowanych przez Comarch, jednak 2 -dniowe kursy nie dostarczały wystarczającej wiedzy odnośnie możliwości programu i nawigacji po nim. Tak oto natrafiłam na kursu „Księgi handlowe w praktyce”

Pragnę potwierdzić, że jest to jeden z lepszych, jak nie najlepszy kurs księgowości w jakim do tej pory uczestniczyłam, a mam kilkunastoletnie doświadczenia w księgowości. Kurs łączy w sobie wiedzę merytoryczną podaną w postaci szkoleń on line i materiałów oraz wiedzę praktyczną, gdzie każdy z uczestników zgłębia materiał we własnym zakresie, a następnie porównuje wyniki z resztą grupy i kluczem. Na uwagę zasługuje bardzo dobra organizacja kursu, polegająca na podziale kursu na zagadnienia, dokładne omówienie tematów, jak i najnowszych zmian w przepisach podatkowych, konsultacje a przede wszystkich pokazanie praktycznej strony poruszania się po programie księgowym od momentu założenia firmy po zamknięcie miesiąca.

Dziękuję za możliwość udziału w kursie i poszerzenie wiedzy księgowej i wiedzy o programie. Polecam kurs zarówno osobom znającym program COMARCH Optima, jak i pragnącym pozyskać wiedzę z zakresu pełnej księgowości.

Bernadetta Jamer


Kurs bardzo dobrze przygotowany i poprowadzony super, że można ćwiczyć na programie księgowym bardzo polecam.

Beata Cesarska-Wycech


Co prawda jeszcze "walczę" z bilansem, ale już teraz z czystym sumieniem polecę każdemu kurs "Księgi Handlowe w praktyce" !!  Świetnie przygotowany materiał w formie wykładów on-line, dodatkowo tematycznie zebrane i opracowane materiały prawne oraz dydaktyczne - spójne z tematyką danego wykładu, a dodatkowo regularne "live calle", na których można wymienić się doświadczeniami oraz wyjaśnić wątpliwości. Jednak to, co dla mnie stanowi największą wartość tego kursu, to praca praktyczna w programie Comarch Optima z wykorzystaniem przygotowanych dokumentów....Bezcenne! Bardzo profesjonalna i jednocześnie przemiła Pani Ania, która tym kursem pomogła mi odświeżyć (po kilku latach przerwy pracy w polskiej księgowości) uporządkować oraz rozszerzyć wiedzę, a ponadto cały czas jest otwarta na wszelkie pytania i zapewnia swoje wsparcie i pomoc. Dziękuję Pani Aniu! Teraz mogę się przyznać, że obawy, które miałam na samym początku co do efektywności takiej formy kursu księgowego zniknęły już po udostępnieniu pierwszego tygodnia ! Dziękuję !!!

Ewa Mastej


Kurs oprócz niezbędnej teorii jest mocno ukierunkowany na praktykę. Ogromnym atutem jest samodzielne działanie kursanta w programie księgowym na dokumentach wzorowanych na prawdziwych fakturach i realnych zdarzeniach gospodarczych. Pani Ania tłumaczy wszytko od podstaw i pokazuje księgowanie w Comarch Optima. Nie opowiada o zawodzie księgowego- tylko go uczy. Polecam.

Małgorzata Latawiec


„Księgi handlowe w praktyce” to webinar, w którym miałam możliwość uczestnictwa online, początkiem roku 2019.

Jeżeli ktoś poszukuje formuły kształcenia (2 w 1, czytaj dwa w jednym), w zakresie prowadzenia Ksiąg Handlowych, przy zastosowaniu modułów COMARCH-u w wersji demo, to „Strzał w dziesiątkę", gdyż:

- bez wychodzenia z domu;

- w dogodnym czasie czy miejscu;

- kurs adresowany zarówno dla tych co zaczynają dopiero raczkować oraz dla tych, którym wydaje się (ja należę do tej grupy), że stoją na solidnym fundamencie wiedzy - nic bardziej mylnego;

- z roczną możliwością dostępu do poszczególnych lekcji, czyli materiałów dydaktycznych w formie pigułki, video-lekcji;

- samodzielny trening w zadanych ćwiczeniach domowych;

- weryfikacja zadań, dzięki rozwiązaniom, udostępnionym przez Prowadzącą webinar - Panią Anię;

- zamknięta grupa na FB, w miłej atmosferze, wsparciu, dająca możliwość wymiany wiedzy, czy rozwiązań

- kontakt z Prowadzącą

- Live'y nurtujących pytań słuchaczy/odpowiedzi Pani Ani; ltd.

To zaledwie kilka atutów, spośród wielu niewymienionych, przemawiających, aby skorzystać z tej oferty za rozsądną cenę. Na szczególne podkreślenie zasługuje złożoność, łącząca teorię z praktyką, przy zastosowaniu narzędzi księgowych. To nie lada zadanie dla mentora, tym bardziej, że w sieci królują szkolenia z zakresu teoretycznych podstaw prowadzenia KH.

Kurs został zrealizowany z należytą starannością. Jakość organizacyjna, wysoki poziom merytoryczny i sposób realizacji usystematyzowanych tematów (począwszy od zakładania planu kont, po zamykanie ksiąg handlowych), okazał się bardzo interesujący, dzięki umiejętnościom i ogromnemu zaangażowaniu Pani Ani.

Profesjonalny sposób szkolenia spełnił moje oczekiwania, wiedza została uzupełniona i na chwilę obecną, przydatna w pracy zawodowej.

Pani Aniu, wiedzieć to wielka rzecz, ale umieć to przekazać - to mistrzostwo, które Pani udowodniła. Chapeau bas!

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIAKiedy rozpoczyna się kurs?

Kurs rozpoczyna się wtedy, gdy wykupisz do niego dostęp.


Jak długo mam dostęp do tego kursu?

Otrzymujesz 12-miesieczny dostęp do tego kursu. Kurs będzie aktualizowany, a Ty będziesz mieć  dostęp do nowych wersji.


Jakich narzędzi potrzebuję, aby wynieść z kursu jak najwięcej?

Kurs możesz przerobić w dowolnym miejscu. Wystarczy dostęp do Internetu.


Czy dostanę cały kurs od razu?

Tak.


Co jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?

Napisz na adres email: anna.lenczowska@szkolaksiegowosci.plMASZ KOD ABY OTRZYMAĆ BEZPŁATNY DOSTĘP?


PODZIEL SIĘ  INFORMACJĄ O SZKOLENIU W SIECI - PRZYCISKI PONIŻEJ, DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
 I WYŚLIJ NAM INFO NA szkola@szkolaksiegowosci.pl


2022 Szkoła Księgowości. All rights Reserved | Regulamin Polityka Prywatności

>
>